Jump to content

Модем , Рутер, Връзка


chippen

Recommended Posts

Здравейте Интересува ме какъв рутер ме устройва за връзка на близуу от 35 мб/с , С кабела поддържа 4 или 5 мб , а със сегашният ми рутер Repotec WR1441A който няма Н връзка е едва 1.8 .2 , интересува ме този ще ми свърши ли работа да си пълни Мб-тите TP-LINK TL-WR740N Ver:4.2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а видях че имат и на тази фирма която имам рутер и а з . http://nikem-bg.net/computer-components/RP-WR5441-WL-N-1T1R-ROUTER/picture.html

Това по добре ли ще е или е едно и също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ползване в същата стая става. Ако вдигнеш скоростта на Интернет врзката си обаче може да се окаже ти трябва 2T1R или 3T.. демек с две или три антени 802.11n "300Mbps".

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Blizoo до колкото знам дават и под наем за 1.90 лева на месец TP-LINK 740n попитай из търговските им офиси ако те устройва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента не мисля да я вдигам той договора ми е и без това за 1 година и половина така че това ме устройва , иначе за 2 то лева на месец незнам заслужава ли си въобще , май по добре направо да си го купя , ако продам моя и да доплатя за нов направо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам няколко теста с tp-link 740n по лан към него 50 мб/с толкова ми е към доставчика ги държи но през wi-fi макс 20 мб/с в панелка през 2 стаи

пробвал съм и да го флашна с ddwrt но разлика нямаше през wi-fi. Нямам възможност да пробвам с друго PC с wi-fi а и не си играх с насройките на ddwrt но за сметка на това пък ми е спирало само когато спре тока от ЕОН

Редактирано от bozio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще съм доволен от този рутер , връзката ми по лан е до 5 мб макс не съм виждал повече , искам да ми е така и през рутера ,Мерси !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А имаш ли крайна техника (Notebook) работеща на 802.11n стандарт? Ако си с 802.11 b/g инвестицията е безсмислена, старите "g" рутери по кабел ще ти вдигнат нужната скорост.

Флаша на DDWRT е краен вариант, често има проблем с wireless частта.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ти хубаво ще си вземеш рутер, ама това калпаво Близу,

дето няма скорост за ъплоуд и международна,

защо не го смениш с някой по читав доставчик?

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти хубаво ще си вземеш рутер, ама това калпаво Близу,

дето няма скорост за ъплоуд и международна,

защо не го смениш с някой по читав доставчик?

защото скоро минах на него , преди бях на Интернет груп , който не са особенно добри , булсат няма все още в центъра на града колкото и странно да звучи и офертата беше за 10 лева на месец което не е много зле преди плащах 16 за , 15 мб/с

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

За 1 седмица на близу отварянето на чужди сайтове с изключение на youtube неставаше за нищо с телефона през мтел ги отварях по бързо

скаип разговори в пиринг според скаип повече от 320х240 картинка не ми излизаше а входящата на 1,3 мегапиксела идваше от раз

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 1 седмица на близу отварянето на чужди сайтове с изключение на youtube неставаше за нищо с телефона през мтел ги отварях по бързо

скаип разговори в пиринг според скаип повече от 320х240 картинка не ми излизаше а входящата на 1,3 мегапиксела идваше от раз

За сега нямам проблем с тях , да не говоря така да не урочасам работата де ... Но няма как подписах договор за 1 година и половина ,така че ще неща трябва да съм на него , но намерих си и рутер днес за 20 лв. нов само че модела е 741

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега нямам проблем с тях , да не говоря така да не урочасам работата де ... Но няма как подписах договор за 1 година и половина ,така че ще неща трябва да съм на него , но намерих си и рутер днес за 20 лв. нов само че модела е 741

Той е същия като 740. Разликата е че му се маха антената и може да се слага друга ако се наложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.