Jump to content

Аидеее.... Виваком пак лапнаха плувката

smacker

Recommended Posts

Тоя път изглежда да е по-сериозно. Свалих си сесиите към тях да не прекъсва постоянно ---- ама техните juniper-и i ASR-и май не разбират какво е станало. Пак си ми върви трафик през тях.

Спрях порта ... изчезнаха сумати сайтове.

У/О/ПОЗА-сраха се яко. Уте пак няма да работят банки, пос терминали и така нататък. АДСЛ-и едва ли има. Дано поне мобилните на частни клиенти не спрат, като миналият път.

хехе обърках се... Бамбо вчера се бяхме заговорили за бтк :)

Както и да е. Веселбата при тях явно не спира тия дни.

ти нали се кълнеше у тех като майка у кьорав син :)

Aaa... Mile, не се кълна у никой доставчик. Камоли у Виваком!

Мога да кажа, че са добри като услуг и с добри цени. Досега прекъсване от скъсана тяхна оптика немам.

Обаче от конфигурационни проблем ...... често се случва. За поддръжката им (особено ВИП Хелпдеска) - не искам да коментирам. Но пък се е случвало, пич от Алкател-Люсънт да ми се обади в 11 часа в петък да решаваме проблеми и да го отстрани бързичко.

То нема такъв доставчик, дето да е к.ра до края и душата в рая.

---

Заеби, тоя път и BGP-то немое ме оправи... Ония като не анонсират промените нагоре...... ужас.

Edited by smacker

Лошото е, че все ги решават отгоре тия работи и все ги дават на по-големите доставчици.

А все по-лошото е, че нещо са се нучили да еб.т гявола във въздуха. Вече трета заявка за банка имам за 60 кинта на месец оптика при това без инсталационна такса. Щели да подпишат договори за 3 години.

Ако ще и за 10 да подпишат - да си гледат работата. Иначе договорите по кредити и депозити нещат да предоговарят.

• Like 1