Jump to content

Въпрос за отказ на регистрация при по малко от -85 сигнал


jordan_ruse

Recommended Posts

Здравейте. Ще слагам на няколко места хот-спот и искам когато клиент се опита да се закачи към борда, ако сигнала му е /примерно/ по малко от -85 да не може, Идеята е да не пречи на другите с добър сигнал. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъв точно борд? Аз съм с убнт рокет и ограничението е -80 и допълнително по МАС. Сега се вързват само тези, които имат разрешение и вече не ми скапват мрежата с разни телефончета и лаптопи.

Само да добавя: Сигнала не може да е ламко от -85! :)

Редактирано от dabadaba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е по този начин както казваш не трябва ли всеки нов клиент да му адваш мак адреса в радиото ?

Така е, но не са много и става. А и колко клиенти може да закачиш на един рокет, засега се справя с 12-15 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но не са много и става. А и колко клиенти може да закачиш на един рокет, засега се справя с 12-15 :)

а пробвал ли си дали работи ограничението по сигнал без мак адрес.аз имам нано м2 фирм 5.3 със зададено ограничение -75, но пак се закачат и над това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро проблема идва ако пускаш хотспот с ваучери тогава няма как да следиш и да адваш мак адресите.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм, но не работи много коректно. С ограничение по мак няма проблем. Закачат се само описаните, но може да зададеш и обратно - тези, които опишеш, да не се закачат - въпрос на избор, според зависи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.