Jump to content

Голямата лъжа на Колчеви


SpiritOfChaos

Recommended Posts

Предположих, че ще се случи точно това което е написал моя ортак и съдружник Георги Колчев ! Но съм длъжен да опиша иситината която е в действителностт за да разберете какъв нагъл и лажлив колега има м/у нас!

Ще започна от самото начало, за да могат да добие предства останалите колеги с които не се познавам.С Колчев създадохме фирма „Г и Д Технолоджи” ООД в карая на 2006 г. Дейността на фирмата е доставка на ИНТЕРНЕТ в региона на гр.Асеновград – 11 бр. села. До 25.05.2010г. заедно изграждахме линковете по селата, купувахме изградени мрежи и се борихме с конкуренцията. На злополучната дата аз получих инфаркт на миокарда. Тагино, но се случи. От тогава нямам наблюдение на развитието на фирмата и действята на моя ортак. Изненадан останах, когато на няколко пъти при провека на броя на клиенти, описани в сърварите на селата, не съответства със сумите и разходите на фирмата които Колчев ми представяще. Възползвайки се от здравословното ми състояние, ми представяше умишлено по малки обороти в предлог, че е криза и хората се отказват. Интерсно е в случаят че разходите растат а няма приходи. При няколко вътрешни ревизи се осатнови, че съм лъган. На 05.10.2011г. предложих на съдружника ми да изкупи дяла на участиет ми във фирмата който е 50%. След предложението ми получих отговор да изчакам 2-3 дни за да вземе решение. Предложената от мен цена не беше коментирана и до днес ! На 07.10.2011г. след опит на достъп до сърварите, установих, че са сменени паролите им. Сле запитване до Колчев, защо са променеи ? Отговора беше следния : Сменил съм ги заради собствени съображения! На 28.10 2011г. останових , че създадена нова фирма с име „Г и Д Техноложди 7 „ ЕООД на името на баща му Красимир Колчев. На 02.11.2011г. Ангел Стоенчев който отговаряше подръжката на линковете , е уволнен от „Г и Д Технологжи „ ООД и е назначен в „Г и Д Техноложди 7 „ ЕООД. В последствие разбирам , че се потписват нови договори с клиентите на „Г и Д Технологжи „ ООД от името на „Г и Д Техноложди 7 „ ЕООД под предлог , че фирмата е същата само името е сменено. Всеки клиент не получава копие от договора, умишлено!

Пускал съм жалби до полицията и прокуратурата за действиата на Колчев. В последната жалба е срещу Георги Колчев, Красимир Колчев и Ангел Стоенчев, че тримата са открадна ли имуществото и собствеността на „Г и Д Технологжи „ ООД.описал съм изградените линкове за които искам защита, и да не се ползват от „Г и Д Техноложди 7 „ ЕООД. На лице е присвояване на имущество собственост на „Г и Д Технологжи „ ООД.След запитването от полицията каде е уборудването на „Г и Д Технологжи „ ООД, отговора даден от Красимир Колчев е : „-Уборудването на „Г и Д Технологжи „ ООД е свалено, и съм изградил нови линкове със съоръжения закупени втора ръка. „ На 22.01.2011г. в 18.30 ч бях извикан в РПУ от дежурен у-е Димо Тимелков и ми беще съобщено за жалбата на Красимр Колчев за откраднатата техника, находяща се на същите места посочени в жалбата ми срещо него! Останах озадачен , от наглостта на баща и син! Мога да опиша всеки линк в детаили изграден и ползващ се от „Г и Д Технологжи „ ООД до изчезването му, дори закрепването и вида на стойките за поставяне на антените ( аз лично съм ги зглобявал и заварявал). Оклеветен съм , че съм извършил кражба на собствеността на фирмата ми. Мисля че това изценировка от баща и син за да не се докаже, че „Г и Д Технологжи 7„ ЕООД наистина се е възползува от изградената мрежа на „Г и Д Технологжи „ ООД.

Колеги , пазетет се от такава локавост и наглост с която се зблъсках аз!!!

Надявам се да написаното да не бъде изтрито за да могат всички да го прочетат!!

Never Stop Thinking !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не изглежда така, както си го представяш и не става така, като си го мислиш!

Съдили се двама съседи.

Прасето на единия влязло в градината на другия и изорало лехата със зеленчуци.

Потърпевшият се оплаква на съдията:

- Аз тия зеленчуци съм ги отгледал с толкоз мъки, хвърлил съм толкова средства, очаквам добив от тях, а то едно кирливо прасе да ми ги унищожи! Искам обезщетение!

- Прав си! - казал съдията.

- Как ще е прав? - възразил другия - Аз това прасе си го гледам от мъничко, треперя над него, а той с кол го гони да го трепе! Колко пъти му казвах да си оправи оградата, ама той не, та не... Аз искам обазщетение!

- Прав си! - казал съдията.

- Е как така? И единия прав и другия прав! Не може така - обадила се секратарката

- И ти си права. - казал съдията...

Вие също сте прави - всеки от своята камбанария... А ние трябва да си имаме 1 наум...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не изглежда така, както си го представяш и не става така, като си го мислиш!

Съдили се двама съседи.

Прасето на единия влязло в градината на другия и изорало лехата със зеленчуци.

Потърпевшият се оплаква на съдията:

- Аз тия зеленчуци съм ги отгледал с толкоз мъки, хвърлил съм толкова средства, очаквам добив от тях, а то едно кирливо прасе да ми ги унищожи! Искам обезщетение!

- Прав си! - казал съдията.

- Как ще е прав? - възразил другия - Аз това прасе си го гледам от мъничко, треперя над него, а той с кол го гони да го трепе! Колко пъти му казвах да си оправи оградата, ама той не, та не... Аз искам обазщетение!

- Прав си! - казал съдията.

- Е как така? И единия прав и другия прав! Не може така - обадила се секратарката

- И ти си права. - казал съдията...

Вие също сте прави - всеки от своята камбанария... А ние трябва да си имаме 1 наум...

Всеки за себе си е прав и невинен до доказване на противното.Във България системата се опитва да те направи виновен и да доказваш,че си невинен.Схемата е ясна и се е разигравала във ВКС хиляди пъти.

@SpiritOfChaos,стискам палци да бъдеш здрав и да имаш сила да отстоиш позицията,която имаш в тази фирма!И народната мъдрост отново е вярна;Урташката работа,не е работа!Не взимам отношение,а просто имам мнение.Това е една питанка,която трябва да мига в главата на всеки,който е в подобно положение.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.