Приятели как да накарам това чудо Микротик да праща e-mail-и? Какво ли не опитвах по настройките и какви ли не сървъри инсталирах, но не мога да го накарам да праща e-mail-и навън (извън локалната мрежа да речем към gmail.com или пък mail.bg например). Имам динамично ип което си е като реалното достъпно е от цял свят, но се сменя през седмица вързал съм го с No-Ip хост. Кажете вие какво сте направили и как сте настройли вашите Микротици да могат да пращат e-mail-и... Ще съм благодарен на подробно обяснение, благодаря
Question
tibcho
Приятели как да накарам това чудо Микротик да праща e-mail-и? Какво ли не опитвах по настройките и какви ли не сървъри инсталирах, но не мога да го накарам да праща e-mail-и навън (извън локалната мрежа да речем към gmail.com или пък mail.bg например). Имам динамично ип което си е като реалното достъпно е от цял свят, но се сменя през седмица вързал съм го с No-Ip хост. Кажете вие какво сте направили и как сте настройли вашите Микротици да могат да пращат e-mail-и...
Ще съм благодарен на подробно обяснение, благодаря
Link to comment
Share on other sites
7 answers to this question
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now