Jump to content

Продавам НОВ 1U Stinger сървър с остатъчна гаранция 28м.


mirando

Recommended Posts

Сървъра е купен от Перси на 26.04.2011г. с идеята да се ползва за рестриймър но този проект пропадна и от тогава сървърчето си стои в сървърното, и на практика не е ползвано.

Има остатъчна гаранция от 28 месеца до 26.04.2014г. (гаранционната карта ще се преиздаде с името на новия собственик!)

Параметрите му са следните:

Кутия Supermicro CSE-512L-260

Дъно Supermicro X9SCМ-F

Процесор XEON E3-1220/QUAD/3.1/8MB/1155

Памет 2 х 2GB Kingston 1333MHz DDR3 ECC

Охлаждане на процесора Supermicro SNK-P0046P, 1U Passive s.1156

Релси за монтаж в рак Supermicro PT8L Chassis Mounting Rails

Без HDD!

Ето го в сайта на Перси http://persy.com/bg/...ndy-bridge.html

Нова Цена: 991лв

Сървъра се намира в София.

За контакти: тел 0898647814 и skype: mirandos

Редактирано от mirando
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

е то в перси излиза 1053 лв без ддс това което си описал като конфигурация... по принцип ресърчвам за сървърче затова ти отговарям

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест какво искаш да кажеш, че не плащаш ДДС-то ли?

Цената, която ще плати всеки нормален клиент е 1263лв.

Щом смяташ, че близо 300лв са малко намаление на цената ок всеки има избор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест какво искаш да кажеш, че не плащаш ДДС-то ли?

Цената, която ще плати всеки нормален клиент е 1263лв.

Щом смяташ, че близо 300лв са малко намаление на цената ок всеки има избор...

Плаща, но после си го тегли. За фирми регистрирани по ддс реалната цена на която им излиза е тази без ддс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Тоест какво искаш да кажеш, че не плащаш ДДС-то ли?

Цената, която ще плати всеки нормален клиент е 1263лв.

Щом смяташ, че близо 300лв са малко намаление на цената ок всеки има избор...

Tsunami ми взе думите :) ама mirando нали разбираш че тази цена която даваш е за чисто нова машина , аз по добре да сложа 300лв и ще получа и 500гб РЕ4 диск пак с всичката му си там гаранция...

  • Харесай 2

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Tsunami, ти самия регистриран ли си по ДДС и изобщо знаеш ли механизмите за "връщане" на ДДС или просто така си говориш?

Ако някой може да си "връща" ДДС-то ок отива в Перси и си го купува за 1050лв. А който не може се възползва от моята оферта...

@Велин, успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам механизмите :). Връщане е образно казано. След като имаш да внасяш ддс и приспаднеш ддс на покупката тя ти излиза на цената без ддс. Дори и някой, да не е регистриран по ддс, пак може да направи врътка чрез някой друг колега който е регистриран. Пояснението беше относно цената.

Успех с продажбата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са приказки от 1001 нощ.

Първо за да дължиш голямо количество ДДС трябва да си голяма фирма, трябва да издаваш фактури за всичките стоки и услуги, които предлагаш а ти едва ли го правиш и не на последно място реално за да се стигне до "връщане" или "приспадане" на ДДС както искаш го наречи ще си образуваш една данъчна проверчица защото държавата доста се опари с тези връщания на ДДС, и не е толкова просто както го описваш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам за цел да споря но си обърна темата на спор за ддс. Не е нужно да си голяма фирма за да внесеш 300лв ддс месечно! В сферата на услугите - каквато работим са си в кърпа вързани ако не се правят покупки. Ако ли пък някой не ги достига то едва ли ще се загледа да купува този сървър.

Относно връщане приспадане май не можа да го схванеш. Не е нужно да си предизвикваш ревизия и да си усложняваш живота само заради сървъра. Верно, не е просто.

Ще ти дам пример.

Този месец имам да плащам 300лв ддс

Нещеш ли си купувам сървър за 1800лв. (300лв му е ддс-то)

дължа 300лв на данъчните и те ми дължат 300 от сървъра.

Сега сървъра вече ми е 1500лв без нужда да предизвиквам ревизия за да си върна ддс-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не аз а ти предизвика спор след намесата си в темата при положение, че нямаш пряк интерес към сървъра!

Относно ДДС-то няма такъв филм да не внесеш дължимото в държавата на основание, че те ти дължали.

На момента си плащаш цялата сума с включено ДДС и кога ще си го "върнеш" не е много ясно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента тази конфигурация е точно 1221лв (без харда точно както и твоя). Ако сметнем и дребната отстъпка от перси като за редовен клиент... В смисъл ти си знаеш. Продажбата на хардуер е странна птица, като таралежа.

Ще го риташ да лети "нагоре" да лети седмици. Не е заяждане, а просто съвет. Искаш да се отървеш днес - продаваш тънко. Не искаш слагаш цена и чакаш месеци, а през това време цената така или иначе пада.

пп моето си е чист спам, а ддс-то дори да не си го върна ще го "спестя".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как го сметна 1221лв след като в момента е точно 1254лв тоест цената е паднала с цели 9лв най-вероятно заради долара...

Ок в такъв случай и аз свалям 9лв от цената и новата цена е 991лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.