Jump to content

Chrome(win32) + ADBlockPlus първи впечетления?


master

Recommended Posts

Колегата го е сложил на единия лаптоп и в последствие и аз го сложих на другите където се ползва предимно 2/3G нет. Първите ми впечетления са много добри. Определено си е доста добро решение при положение, че нета е супер куц на моменти поради едни или други причини но предимно поради слабо покритие на операторите.

Някой използва ли го и може ли да даде някакви впечетления.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди го ползвах. Работи. Смених го защото google са вкарали няк'ви механизми за допълнително докладване към техни сървъри при отваряне на сърч резултати, които не се задълбочих да видя дали може да се заобиколят. И защото започна да се бъгва и защото заема повече RAM от Firefox.

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнителната "приставка" ли започна да заема повече рам или като цяло? То почти всичко "докладва" някъде малко или много друг е въпроса какво ти пука?

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отварям много табове и ги оставям защото е дошла по-важна работа. И така процеса на браузъра седи две седмици със над 30 таба и като не се сабират имената на табовете на екрана- отварям нов прозорец а стария седи на заден план.

Firefox държи и работи прекрасно. Chrome не издържаше - постоянно грешки и крашвания.

P.S. това като го правя следя за memory leaks - на екрана имам малка графика на това колко памет е заета както и процесор. Понякога сайтовете са бъгнати, има прекалено много javascript и/или flash и се налага да се килне някой процес и да се затварят табове защото ядат RAM и CPU. Интересно че това все ми се случваше на работа, а в къщи - не. Разлиакта: на работа едни англичанчета си мислеха че знаят какви версии софтуер трябва да се използват. :)

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е същото но с лисицата имах точно тези проблеми преди време ( точно като излизаше хрома ) и от тогава не съм я ползвал.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Защо не тестваш Опера с пуснато Turbo и добавен плугините NoAds Advansed и Get Off My Lawn

  • Харесай 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отварям много табове и ги оставям защото е дошла по-важна работа. И така процеса на браузъра седи две седмици със над 30 таба и като не се сабират имената на табовете на екрана- отварям нов прозорец а стария седи на заден план.

пробвайте Maxthon при отворени много табове и минимизиране намаля ползването на рам ДРАСТИЧНО

  • Харесай 1

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях тествал нещо такова на Chrome навремето но в крайна сметка реших да оставя OS да си го swap-не за да не ми рендерира уеб страниците отново като превключвам между стари табове. Станал съм раздразнителен от съвсем леки лагове.

P.S. с Windows 8 обещават по-умен Memory Management, който евентуално ще компресира тази ситуация.

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.