Jump to content

Продавам Nanostation M5 i 5 - 40 br.


lannanetbg

Recommended Posts

Здравейте, започнахме да правим една мрежа преди половин година. но се отказваме, в следствие на което продавам цялото оборудване. За сега ще започна само с NanoStation-ите и няколко други неща:

- Nanostation M5 (от новите с двата Лан-а), заедно със кутиите си и адаптера за захранване (пълен комплект) - над 30 бр. още в гаранция от магазина работили между 3 и 5 месеца. Цената разбирасе за втора употреба малко по евтини и по договаряне според желаната бройка (повече броя по ниска цена).

Примерна снимка (макар че всички ги знаете) тук: pro-bg.com/product/Wi-Fi/Wi-Fi-Access-Point-UBIQUITI-NanoStation-M5-MIMO-2-x-IEEE-80211n-IEEE-80211n_43049.html

- Nanostation 5 (с 1 Лан), заедно със кутиите си и адаптера за захранване (пълен комплект) - над 40 бр. още в гаранция от магазина и те също работили между 3 и 8 месеца. Цена за втора употреба по договаряне според желаната бройка (повече броя по ниска цена).

- Резервни захранващи адаптери (чисто нови) с POE за NanoStation 24V/0,5A и 24V/1A - 18лв. и 22лв.

Снимки: reloadbg.com/shop/product_info.php?products_id=339

- Switch 8 port ПРОМОЦИЯ от 16.90лв. на 10лв. - чисто нови 40 броя.

Снимки: http://www.stantek.com/?i=28341

- Switch 9 port (1 кроснат) ПРОМОЦИЯ - 12лв. - чисто нови 20 броя.

За София може на място да докарам, за страната куриер: Спиди, Еконт, Лео Експрес, Европа.

За контакти: 0899179249, или на лично съобщение

Редактирано от lannanetbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за кво ги пускате тез обяви че продавате .нито на лични отговаряте нито по телефона.като продавате слагайте цени.таен търг ли обявявате не мога да разбера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за кво ги пускате тез обяви че продавате .нито на лични отговаряте нито по телефона.като продавате слагайте цени.таен търг ли обявявате не мога да разбера

Уж има правила трия да има малко ред не може да го открием колегата ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не съм отговарял, понеже не съм влизал във форума (не мога да стоя по цял ден на компютъра), цял ден бях на работа, вчера вечерта също. Отговорил съм на 16 човека до сега по телефона. Цената не съм я написал понеже при различните бройки правя отстъпки. За повече бройки по-ниска цена. Ориентировъчната цена е от 90 до 110лв., зависи кой колко броя иска. Всичко е със оригиналните си кутийки и адаптери. и Гаранция, както карта от магазина, така и от мен давам. Всичко съм купувал от Reload-bg.com за по 155-160лв. и ги давам за около 100 като са работили по няколко месеца само. Мисля че е добра цена за нова техника.

п.п. Свалихме още 20 броя Нано 5 - прибавям ги към горните бройки.

Моля за заявки на лично съобщение или на телефона. Ще гледам да отговоря на всеки в рамките на деня.

Редактирано от lannanetbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.