Jump to content

Консорциум Броудбенд


Recommended Posts

Ново двайсет тука май искат да им предоставим инфо за клиенти канали всичко да им е по лесно на големите да си ни мачкат защо ли не им вярвам.На 3.01.2012 получавам емайл искат иформация най късно до 05.01.2012 :) прикачам повече инфо в файла.Аз още несъм изтрезнял от празниците ще седна да им чертая карти ...

Letter_Operators_Broadband_Data_Gathering.doc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

предостави данните на съседа

тия не искат нищо защото не са някаква организация

свързана с право имащите органи

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я ги остави да обикалят по села и паланки и сами да събират информация кои са доставчиците.

сигурен съм, че са прибрали голяма сума за това проучване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ще им върна майл с един голям .|.

Да си ебават пичката мила майчина. Консорциум ^^

http://www.cpc.bg/reg/Dossier.aspx?DossID=300039742&uniq=192011+%D0%B3+17%3A10+%D1%87

некви идиоти както винаги чакащи от държавната хранилка.

  • Харесай 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ще им върна майл с един голям .|.

Да си ебават пичката мила майчина. Консорциум ^^

http://www.cpc.bg/re...+17%3A10+%D1%87

некви идиоти както винаги чакащи от държавната хранилка.

От мене и малък няма да получат.Всичко е толкова ясно на всички ISP, че даже са смешни с тези писма.Но така наречения консорциум добре знае, че има доста доставчици които са на ръба и чака пряка изгода от тях като си свалят гащите. Според мене няма смисъл.

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отчета не е задължителен, до колкото прочетох в писмото адресирано до нас.

Цялата работа нещо насмърдява.

По-скоро ми изглежда, че някой от "големите" си прави едно подробно проучване, къде какво има като конкуренция.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отчета не е задължителен, до колкото прочетох в писмото адресирано до нас.

Цялата работа нещо насмърдява.

По-скоро ми изглежда, че някой от "големите" си прави едно подробно проучване, къде какво има като конкуренция.

И аз така си мисля. Тя държавата до сега само пречи да се развиваме, а сега изведнъж някви тарикати да помагат :)

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стойност: 369 182,00 BGN

Без да се включва ДДС

ебала... лесни пари от малоумници като нас дето на сичко отгоре си плащат данъци, с които да ги "изследват". У болницата обаче си носете памук, риванол и бинт. За санитарния минимум нема пара ма за идиотщини има ;)

Няма сила да ме накара да им пиша отчети и на тия малоумници. Да си ги вземат от КРС отчетите ми ако искат.

Редактирано от Mile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видя даже как са си сканирали документа от министерството на земеделито?!? ми става ясно какви са неудачници не си правят труда даже да си подравят документа ....И аз съм на мнението на Networker

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си вземат данните от КРС !!!

Комисията за регулиране на съобщенията осъществява държавната секторната политика в областта на далекосъобщенията и пощенските услуги. КРС е специализиран независим държавен орган, натоварен с функцията да регулира и контролира осъществяването на електронните съобщения. В условията на равнопоставеност и прозрачност, съобразно българското законодателство, комисията се стреми да насърчава конкуренцията на телекомуникационните пазари в страната. Националният регулатор работи за увеличаване на инвестициите в сектора, развитието на новите технологии в областта на съобщенията и защита на потребителите в България.

Съмнявам се , че ще им бъдат дадени!

Конкуренцията по Коледа не "спи" и не празнува!!!

Консорциум Броудбенд е съставен от дружествата:

· ЕСРИ България ООД,

· Арк Консултинг ООД,

· Витоша Рисърч ООД,

· ЕТ Гаврилов-Аква.

Никое от дружествата не предоставя телекомуникационни услуги – фирмите са специализирани съответно в сферите на: Географски информационни системи, социологически проучвания и икономически изследвания, анализи разходи-ползи. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкуренцията по Коледа не "спи" и не празнува!!!

Вашата може да не спи... специално заради тази тема ли се регна?

Можеш да включиш в социологическото си проучване и мнението ми за подобни блюдолизци. некаде нагоре го има.

аман и амин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама те са ги взели данните просто си отчитат дейност в момента.

Е последно какво да правим - то май излиза че всеко може да ни ползва като база данни. Добре, че поне имена, адреси и телефони на абонатите не искат....:) Но сериозно - дали и доколко е законосъобразно изпратеното писмо. То излиза така, че ти им вършиш работата, за което те вземат парите от едната страна, а от друга в така сканираното писмо има само "молба за съдействие". Разликата е голяма ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.