Jump to content

Работа в EU


MiPSus

Recommended Posts

  • Администратор

Айде сега пък чалгата ти е виновна ;D

вярвай виновна е и то толкова много че си нямаш на представа дори

прост пример хвани произволно пет бройки чалгарчета и толкова металистчета

на поне 25 годинки и виж кой колко мозък има в главата

може да ги питаш и каква работна позиция искат да заемат спрямо реалните им уменията


поздрави на Пловдив още няколко дни без чалга
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е към работещите там членове на форума , както и към имащите информация от други колеги работещи там :)

Та как аджеба се приемат там такива "спецялисти" като нас, за какво биват ( и биват ли) наети в развитите страни от алианса :)

Ето и моя отговор от Испания тук работа за специалисти има заплащането е нещо относително според това което правиш или можеш.НО все пак ти си чужденец и винаги ще си останеш такъв :) аз лично "от личен опит" ти казвам че е трудно да пробиеш в тази сфера но ако го направиш нямаш грешка.ЗАЩОТО умния испанец си пази работата как един Българин ще може да го изместидажи и да си по умен.СЪВЕТ ако си решил да идваш насам послушай ме тръгваш сам "даз деца без жена без приятелка" за да можеш да пътуваш :) търси винаги около Барселона не в Мадрид по бедна зона. Дано да съм ти дал информация а че забравих заплащане можеш да почнеш от 2к и да стигнеш много далеч.Ако има нещо питай , че аз мога да изпиша голям ферман по въпроса живота извън България успех в начинанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойдоха ... от пакистан и индия щото тука им е по-евтино. Примерно 7-8к лева не са това, което бяха преди 5 години.

Ами това не е някаква тайна... много ясно че идват тук защото им е по-евтино. Между другото миналата година довършвахме един проект правен от индийци и като си лафихме се оказа че средно ниво разработчик в индийско си взима $1500/м ... така че да, в момента сме на дъното и тепърва ще идват по-големите фирми в БГ. Разбира се от начало идват фирми които търсят най-ниските позиции - съвсем нормално - в БГ няма по-обучени кадри и това което се търси в момента е да е евтино, пък ако се върши и работа ехеее радост голяма

След някоя друга година 3-5-8 ще започнат да се търсят и сериозните позиции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ако затворят УНСС и сродните му, за поне 10 години, може и да проима квалифициран персонал

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След някоя друга година 3-5-8 ще започнат да се търсят и сериозните позиции.

Ората 20 годин чакат и за сериозно правителство.. ма нема.

Бъдете поне един път честни със себе си и си признайте, че на тая шибана географска ширина нищо не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ората 20 годин чакат и за сериозно правителство.. ма нема.

Бъдете поне един път честни със себе си и си признайте, че на тая шибана географска ширина нищо не става.

Аз си признавам наистина не желаех да напускам България преди години когато наистина беше криза .Но просто ми писна да бъда тъпкан и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.