Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Администратор

стига си ъпвал темата явно никой не го интересува!

  • Харесай 1

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига си ъпвал темата явно никой не го интересува!

Да, за това съм продал маса километри кабел и няколко стотин суича за 3 месеца, чрез една, единствена обява! Теб, ако те слушах...

Редактирано от 12345
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в кой град се намират

Плд. Ако ги искаш - пиши на лично данните си и ги пускам по Еконт. За ден пристигат при теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за това съм продал маса километри кабел и няколко стотин суича за 3 месеца, чрез една, единствена обява! Теб, ако те слушах...

Горкия доставчик дето крадете.

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горкия доставчик дето крадете.

Хубави предположения и асоциации си правиш, ама само предположения си остават. Нищо общо с реалността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави предположения и асоциации си правиш, ама само предположения си остават. Нищо общо с реалността.

Докажи им произхода и ще ти повярвам и не само аз ами и доста клиенти.

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докажи им произхода и ще ти повярвам и не само аз ами и доста клиенти.

Така, като гледаш... дали на някой са му притрябвали някакви доказателства, за да си ги купува? :) Купувачите нали са доволни. А и вярва, или не някой... негова си работа. На мен ми стигат фактите, които аз си зная. :)

П.С: в интерес на истината всичко е от приятел, който си разтури лана и разпродава всичко ново и неизползвано, останало в склада му. ... макар, че не намирам за нужно да пиша и разяснявам каквото и да е по темата тук. Най-малкото е от буквално никакво значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.