Jump to content

Hotspot - email


Recommended Posts

Здравейте колеги имам един проблем.Ако някой може да помогне , ситуацията е следната

От хот спот страницата имам контакт форма без узера да е логнат да ми изпрати имеил .Ползвам г майла имампуснат сървар имаил.Къде бъркам като съм описал в валет гардан адреса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

няма как да пратиш на gmail защото нямаш аутентификационен сертификат с сигурна връзка на борда

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е какво да се сложи в html-а на HotSpot логин страницата така че MikroTik-а да го прати по имейл?

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте съжелявам за късното ми вкл. Значи идеята ми беше клиента когато не е логнат в хотспота да може да ми прати имейл до мен от самия хот спот.Използвах проста php форма за изпращане на съобщения но нещо не стана.За това качих формата на web сървър и си оправих щуротийката :) .Обаче имам един въпрос .Може ли да стане следния номер :

Клиента има достъп до хотспота но няма акаунт . Да може да се регестрира и радиуса да му даде усер и пасс от там клиента влиза в хотспота но няма все още интернет за това отива в страницата за плащане и плаща през пайпал.Дано да съм го обяснил правилно че главатами е боза тази седмица.

П.П. имам инсталиран usermanager.

П.П.П сега клиентите получават кода за достъп с СМС. ;D

Редактирано от sftt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

може затова има walled garden за да имаш безпроблемен достъп до други места без акаунт

където може да си направиш всички нужни скриптове които да се свържат

и окажат какво да прави системата

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

111111 ами правих го и го бях описал в валетгарден но неставаше ,вече съм го оправил.Както и да е така а сега към другия въпрос :

Клиента има достъп до хотспота но няма акаунт . Да може да се регестрира и радиуса да му даде усер и пасс от там клиента влиза в хотспота но няма все още интернет за това отива в страницата за плащане и плаща през пайпал.

е това нямам идея как да стане за това ако някой има няква информация да е сподели или нещо за четене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

направи нещата наопаки и ще се сетиш ;)

интегрирай хотспот логин страницата в страница която е на външна основа

микротик не е проектиран за хостинг на страници но си има API

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...
  • 1 year later...
  • Администратор

За сега, никой не се е похвалил със софтуер работещ с бг операторите, 

които и без това искат безбожни цени за лесни номера.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам за работеща мрежа с СМС но няма да получа информация за организацията и схемата на работа. Мислех да разгледам предложенията на mobio.bg и с тях да се пробва някаква интеграция. А за БГ операторите доколкото знам не искат пари за номера а 50% от сделката при 4.80 лева стойност на смс за тях остава 2.40 лева, а номера е част от сделката..... https://mobio.bg/site/Bulgaria

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Знам за работеща мрежа с СМС но няма да получа информация за организацията и схемата на работа. Мислех да разгледам предложенията на mobio.bg и с тях да се пробва някаква интеграция. А за БГ операторите доколкото знам не искат пари за номера а 50% от сделката при 4.80 лева стойност на смс за тях остава 2.40 лева, а номера е част от сделката..... https://mobio.bg/site/Bulgaria

Ти на това ли викаш работеща система, оператора за 2 смс-а да взима повече пари от теб?

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не на това казвам работещя система, но предполагам че хотспот доставчика който познавам вероятно ползва или тези услуги или директно с оператор, защото и цената е подобна 4.8 за СМС е свързан това беше първия сайт който намерих за такъв тип услуги и просто го споделих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко в страни от темата, винаги съм се чудил с тези динамични плащания - сключвате ли някакви договори с тези потребители на HotSpot услугата и ако не, какво ще стане ако примерно някой се регне и заплаши президента от Вашата мрежа?

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.