Jump to content

Купувам 8 пртови сучове!


Fibernet

Recommended Posts

Купувам 50-100 броја нови 8 портови сучове без VLAN, само платки.

Дајте понуда.

Ги гледав на reload.bg имаат 8 портови некаде се 10 лева дали некој ги има пробано и како работат???

Link to comment
Share on other sites

Имахме точно от тези на цена по добра от тази която търсите но вече няма налични. Евентуално другия месец ( ако останат за свободна продажба тъй като се заявяват доста преди това )

Analog Audio™

Link to comment
Share on other sites

Колеги, ми требаат без vlan тези се со vlan на дигитал солушнс ако има некој пообични сучове нека пиши

Ми требаат како овие http://www.reloadbg.com/switch8.html

Мастер ако добиете другиот месец еве ти мој скајп: pande2007

побарај ме на скајп и ке ми кажеш цена

Edited by pande2007
Link to comment
Share on other sites

На дигитал суичовете могат да работят със и без vlan. Ако не му сложиш конфигурация си работи като обикновен суич. Тези от релоад са добри. Не знам какво те притеснява.

Link to comment
Share on other sites

Благодарам за одговорот Цунами!

Ако се добри од релоад од таму ке земам

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.