Jump to content

Проблем със Surecom EP-9600gp A1 (E)


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Започна да не си помни настроиките няколко пъти го ресетвах и не помага!Като му дам да слага нов фирмуер след 3-4 секунди казва компа че няма връзка с АП то някакви идеи?Базирано е на Атерос AR2313A-00 каквото имате в предвит ще е от ползва защото като гледам маи за части ще отива ... . при оптит за промяна на настроиките дава unable to write...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да с 4 пц та пробвах полинукс и под мак.... и ме притеснява незнам дали е вероятно но ако не е софтуера данеби да прави грешки в памета защото и на тия настроики които е пак не се закача клиент

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е нещо по захранването ?

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна да не си помни настроиките няколко пъти го ресетвах и не помага!Като му дам да слага нов фирмуер след 3-4 секунди казва компа че няма връзка с АП то някакви идеи?Базирано е на Атерос AR2313A-00 каквото имате в предвит ще е от ползва защото като гледам маи за части ще отива ... . при оптит за промяна на настроиките дава unable to write...

Здравейте,

1. трябва ти кроснат кабел за директна връска PC>AP

2.мрежовите настройки IP ,SM,GW тези настрики са мрежовата карта на PC ,относно браузер IE6/7 няма начин да не стане.Успех!!!

1641488565.JPG

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За захранването си мислех но сменях с 10 тина вида които 100% работят и осигоряват доста по голям ампераж такаче това го изключвам...защо с кроснат кабел досега винаги с прав кабел си е варвяло :) къде е идеята ако не е таина,нали картата ги варти ауто наи малкото картата на компа ми го прави.Ще пробвам по-късно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нестава и с 2 та кабела ........ WLAN Access Point wlan1 -> set ip 10.0.0.100

IP Address: 10.0.0.100

WLAN Access Point wlan1 -> 0x80f89880 (tDcacheUpd): disk cache error: device 80f89ac0 block 11 errno c0006, disk removed while writing data, probable data loss

0x80f89880 (tDcacheUpd): disk cache error: device 80f89ac0 block 38 errno c0006, disk removed while writing data, probable data loss

:-[

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

с ресетвне по "default" става ли ?

rom-а да не е за друга версия на хардуера

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се ресетва а тоя софт му е оригиналния то изобщо не приема друг... просто си беше дълго време спрян като го пуснахме бях забравил ип то и го ресетнах и от тогава е тая магария  :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

с ресет щом не става намирисва на проблем с паметта, да нее удрян или изпускан.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тои си стоеше в кутииката и просто го пуснах и така и аз мисля че е там щом дава такива грешки ... сега го мъчих през тфтп и пак нищо и накрая за части го оставям

Благодаря на всички за отделеното внимание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.