Jump to content

Продавам захранване


jordan_ruse

Recommended Posts

  • Администратор

Къде ще го направиш този тест като дойде куриера ???

(научи се да вкарваш картинките като хората с тези линкове е грозно)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично искам да си получавам пратките до един определен офис в който сме приятелчета с чиляка който работи там. не е каквото да не съм пробвал разни неща там :)). но ... ако човек знае какво продава ... не би трябвало да се притеснява от подобни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно ...

Предлагам да отвориш капака, да изчеткаш и продухаш ако има прах и да направиш снимки отблизо на слънце + светкавица, фокус режим Macro. Да се виждат кондерите - маркировки и отгоре, да се видят трансформаторчетата вътре и т.н. 360 градуса изглед :)

Като се види че всичко вътре е наред би трябвало да го купят.

Редактирано от NetworkPro
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм NetworkPro, приемам "критиката" ти като съвет ;). Обаче .... на това захранване му е правена профилактика редовно, грижи за него са полагани и това че ми е личното захранване /поне още няколко дена/ би трябвало да означава нещо. Все пак се занимавам с електроника като цяло от 15години ..... и ако думата ми не означава нищо ... то по добре никой нищо да не купува от мен :). За снимките .... не е казал някой че иска не съм му направил една фото сесия ;). Ако има такъв мераклия да го направи до края на седмицата, защото в противен случай лети към Варна в понеделник към колега от тук. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.