Jump to content

Микротик 4.02 бета


latest

Recommended Posts

Здравейте, попадна ми 4.02 бета версия на микротик. Искам да попитам има ли "N" стандарт в нея или само в по-горните версии. Ако някой знае да помогне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитираната е стара и нямам особено доверие в нея.

Аз препоръчвам версия 5.9 (като излезе) заради подобренията свързани с радиото.

-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитираната е стара и нямам особено доверие в нея.

Аз препоръчвам версия 5.9 (като излезе) заради подобренията свързани с радиото.

Е, знам че е стара, но такава имам в момента. Искам да сложа една карта 52Hm и да попробвам ка се държи. АКо мога да пусна н стандарта и за двете ще ми спести куп главоболия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка ще работи ли на n стандарта не разбрах. Нека някой който е пробвал да каже, моля ви. А колкото до новите версии - навярно са доста по-добри от старите, но след като по-голямата част от колегите във форума ползват 3 и 4 версия, значи все още не е за изхвърляне ..... ::) Всеки според джоба си ...

Редактирано от latest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка ще работи ли на n стандарта не разбрах. Нека някой който е пробвал да каже, моля ви. А колкото до новите версии - навярно са доста по-добри от старите, но след като по-голямата част от колегите във форума ползват 3 и 4 версия, значи все още не е за изхвърляне ..... ::) Всеки според джоба си ...

Те лицензите не са толкова скъпи. Имам чувството че и по 20лв да станат пак ще има коментари от сорта. Ако нещата ти опират до 60лв на къде отиваш не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска да пробва човека :)

Ако е само за пробата и не му се дават пари може да ползва демото. Има 24 работни часа за проби :). След това преинсталира и нови 24 и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искам да тествам нещо аз лично процедирам така - инсталирам 24 часовата версия, прая кото ще правя.. след това ако не ме кефи трия, ако всичко е както искам си копувам лиценза (работа за 20 мин). А 24 часа са ти много повече от пре-достатъчни за да разбереш дали те устройва микротика за твоята задачката или не :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.