Jump to content

.....


jordan_ruse

Recommended Posts

опааа ... то верно може да се доуточни тук и се извинявам за пропуска. Ползвам IDE Flash. с усб флаш не съм се зайгравал защото ми звучи /на мен !!/ по не сигурно. Та ... продължавам да си търся лиценз .... ако някой има излишен да каже на какво е инсталиран или само лиценз предлага и на каква цена. поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейййй каква е тази 4 гига карта ... то тя оскъпява нещата доста ...

35лв е само картата .... нямам идея защо е сложен на подобен носител, освен за прокси разбира се но ... аз такова не ползвам.

напиши ми все пак една цена на лично ако обичаш. поздрави.

Редактирано от jordan_ruse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как пък ти дойде на акъла че за прокси ще се сложи на такъв носител :). Навярно трябва да си запознат че легален лиценз да ти дам не ти върши работа. При инсталацията се получава ИД според носителя. Така че, инсталираш и даваш ИД на някой дилър на Микротик и си получаваш лиценза. Друг начин е купуваш го от някой който си го е купил с носителя. И последен вариант, да четеш из една тема от форума, която не съм чел и не знам има ли отговор на въпроса ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко се отклоняваме от темата, но съм чувал че проксито иска доста място заради кешираните страници. но както и да е. цена ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко се отклоняваме от темата, но съм чувал че проксито иска доста място заради кешираните страници. но както и да е. цена ?

Че то 4гб не е много място за прокси :). При това предложение ще ти трябва преходник от CF към IDE. Някой продаваше за 5лв из форума. Бих могъл и преходник да ти осигуря. Предложи цена на лично пък ще мислим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.