Jump to content

Продавам импулсни захранвания 60v ->12в. термошлаух-продадени


ефект

Recommended Posts

Здравейте,

поради ъпгрейт на мрежата ми отпадат импулсни захранвания засега 40бр.

цената за всичките е 100лв. на дребно по 3лв./бр.

Редактирано от ефект

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично ми приличат на импулсни захранвания, понижители !? Какво е това ? Има ли повишители в такъв случай ?

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това захранвания ли са бре момко? :) По-скоро са понижители! :) Захранването липсва :)

Дедо, понижители са в литературата за електроника от 1920 до 1980г. затова ти липсва захранването.

Редактирано от ефект

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както щеш го наричай, но в никакъв случай не и " захранване " ! :) По тая логика как ще наречеш устройството, което си " боцнал " в контакта, че да ти " хвърчи " ток по кабела и да стига то тея " захранвания "? Може би " адаптер с вентилатор в ламаринена кутийка "?! :D :D :D П.С:... накара ме да напиша в кавички всяка 2ра дума... прай сметка :)

Редактирано от 12345
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само за протокола, без да ти правя рекламация на продукта... или пък реклама, на следния, който ще спомена, но... за в бъдеще, ако ползваш такива " джаджи "... си взимай от захранване.ком. Класи над всичко останало, на българския пазар са според мен. Нямат никакво място за сравнение с тези.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не разбирам.... Човекът продава нещо, казал си е цената... Или купувате, или не...

Какви са тези философски трактати тука ?!?!?!

И да ви кажа една ГОЛЯМА ТАЙНА- в живота могат да се правят и други неща, освен да се пише по форумите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както щеш го наричай, но в никакъв случай не и " захранване " /ЗАХРАНВАЩ МОДУЛ/! :) По тая логика как ще наречеш устройството, което си " боцнал " в контакта, че да ти " хвърчи " ток по кабела и да стига то тея " захранвания "/ЗАХРАНВАЩ БЛОК/? Може би " адаптер с вентилатор в ламаринена кутийка "?! :D :D :D П.С:... накара ме да напиша в кавички всяка 2ра дума... прай сметка :)

Понеже си много отворено ланаджийско техничарче ще те помолоя да ми ги дефинираш тия работи да се образоваме малко с колегите за да не пишем глупости по форумите. Пък когато съм ползвал продукти на захранване.ком ти си скачал от килима на балатума.

Редактирано от ефект

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

коригирах заглавието на темата

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.