Jump to content

"Linksys by Cisco" дрън, дрън


master

Recommended Posts

Чудя се дали Cisco изобщо са на ясно какво се слага в хардуера на Linksys който се продава като марка от ниския им клас? Днеска 2 адаптера ме подлудиха след замяна и отварянето им като видях какви кондезатори има вътре..... Jamicon ( едни от най-убитите ) се чудя дори как са изкарали близо 5години зад UPS. В последно време в техни продукти има дори и чипсети Ralink, което си е направо майтап. То вярно е нисък клас продукт ама то TP-Link се оказва по-висок с атерос чипсета :) Някой може ли да изкаже впечетления от въпросната марка...

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е Linksys да са поръчали кондензатори с конкретни характеристики и в крайна сметка устройството да не спре да работи поради дефект в кондезаторите.

Ralink не са толкова лоши.

Цените на Linksys са надути без основание.

Не купувайте Linksys освен ако не е на цена-подарък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 години щом са изкарали за нисък клас устройство си е добре. Верно е че цените са им високи, но това стана след като Cisco ги купи. Относно TP-Link цена-възможности-стабилност нямат равни.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

е сега не продават неща от преди 5г , в смисъл сега може да са още по - зле :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Linksys, особено WRT имат невероятна възможност за ровене в тях. Дигал съм им 5 пъти мощността, местил съм им каналите малко настрани където ефира е боза, качвал съм им астерикс и т.н. като се омажат лесно се префлашват и т.н. преди години качихме всичките телефони на МЕДЕТ и ги прехвърлихме към .. все тая на 7 километра и подлудихме един американец дето не можеше да повярва кво носим с тия рутерчета. Има безброй модове за тях, абе не са лоши според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.