Jump to content

SamKnows тестват скоростта в Европа, раздават рутери с OpenWRT


NetworkPro

Recommended Posts

Във FAQ пише - OpenWRT в бридж който следи едиквоси. Без Wi-Fi (може би снифи нещо и от Wi-Fi). Докато трае теста не пипаш, като приключи проекта - пипаш.

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не е в час тая оферта май " не е задължително всеки да получи рутер" Да ама от "всеки" ще получат те инфо кой на кой доставчик е! Да си я правят в европа, в България няма нужда от тяхната помощ :)

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде голям праз, излъжи за доставчика. (Аз не смятам че е нужно и не съм излъгал). Ще пробвам да свържа жената да минава през един такъв. После остава за мен рутера? Поне според FAQ.

Те това го продават иначе http://www.samknows....nd/buy_whitebox

http://www.samknows....er_20110701.pdf Айде да се покажем, нали сме държавата с най-якия Интернет ?

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не е в час тая оферта май " не е задължително всеки да получи рутер" Да ама от "всеки" ще получат те инфо кой на кой доставчик е! Да си я правят в европа, в България няма нужда от тяхната помощ :)

Като ти пратят отговор и решиш да продължиш нататък веднага пускат тест на международния ти канал-естествено проверяват и доставчика ти .Няма да работят с малките доставчици , спомням си Близоо-то ,Мегалана и още 4-5 ,не бяха повече.

Не виждам смисъл този рутер да ми харчи ток 2 години за да ми го подарят най-накрая когато ще бъде вече и морално остарял ,при положение че,модела които биха ми изпратили ще е нещо около 740N , за това и се отказах .

Редактирано от mitqnx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно ...

аз да питам някои получавал ли е такъв рутер защото аз днеска получих ама немога да вляза в него не ми дава автоматично ип ресет бутона неработи някои може ли да ми каже нещо повече имал ли е опит с това чудо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Рутера работи само с кабел.wi-fi е off.За да го използвате трябва да имате ваш,собствен рутер.Включва се във вашия рутер, с пач кабел към wan порта на Samknows и след това с друг пач кабел си връзвате машините към лан портовете на Samknows рутера.Всички рутиратищи функции на Samknows са изключени.Ползвайте го по предназначение и не злоупотребявайте.След изтичане срока на теста правете каквото си искате с него.НЕ СЕ ПРОЯВЯВАЙТЕ КАТО БАЙ ГАНЬОВЦИ!

Ето как изглежда статистиката на измерванията(gpon 30mbits): 4567743w.jpg

Редактирано от epoxmad
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wifi не е офф просто е в режим на сканиране

В смисъл?Сканира си ефира около мене?Трбва ли да го виждам?В момента не я виждам мрежата на SamKnows-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени му антената със малка като мене, и няма да сканира много много. ::) Eто и представянето на АДСЛ 10 към 1.

4570537f.jpg

Редактирано от psyx0
  • Харесай 1

I never saw a wild thing sorry for itself . A small bird will drop frozen dead from a bough wit hour ever having felt sorry for itself.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.