Jump to content

Wireless signal splitter


Recommended Posts

кажете си мнението за сплитерите

има ли ефект

примерно може ли да сложа 2 борда на един облъчвател с такъв сплитер и дали ще има ефект от цялата работа

http://www.vesuviustreamline.com/product/chang-hong-technology-5.0-6.0-g-two-ways-splitter-for-n-jack-html

примерно?

Някой използвал ли ги е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При изполузване на сплитер задалжително имаш пад на сигнала от порядака на 2-3dB,иначе нищо страшно,работят си нормално.И нещо много любопитно-до сега винаги сам купувал хубави сплитери от порядака на 80-100 кинта,но онзи ден ортака ми си направи кодош с купешки за 2лв за кабеларките който покрива честотната лента за 2.4-след саответното запояване на конектори странно,но нямаше разлика при сигнала от скапарските :o

Never Stop Thinking !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

При изполузване на сплитер задалжително имаш пад на сигнала от порядака на 2-3dB,иначе нищо страшно,работят си нормално.И нещо много любопитно-до сега винаги сам купувал хубави сплитери от порядака на 80-100 кинта,но онзи ден ортака ми си направи кодош с купешки за 2лв за кабеларките който покрива честотната лента за 2.4-след саответното запояване на конектори странно,но нямаше разлика при сигнала от скапарските :o

загубата на сигнала е едно но прослушването между двата входа е друго, какво според теб ще стане ако едната платка почне да блъска високо ниво в момента в който другата платка приема

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заинтересува ме пич-имах малко свободно време и го тествах-4%-9% loss от който честно казано не се сещам как може да се оттарвеш :o

Never Stop Thinking !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.