Jump to content

Спиди нет търсят админ/IT мениджър


NetworkPro

Recommended Posts

Тия въздухари преди време ми обясняваха 2 чеса как всичко им е Сиско. Развиваха ми теории, и концепции, които мислеха да правят и които отдавна бяхме направили... на края ми показаха с кво Сиско работят... ма не ми стана ясно защо на Линксис викат Сиско ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен хора който имат такива умения едва ли ще работят за някой друг освен за себе си!

Правилно!

Много ISP-та в БГ са точно така.

Относно обявата, при добро заплащане е реализуемо дори за всичките дейности, макар че няколко човека, работещи части от това ще свършат много повече работа.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася до мен може и цирк със маймуни да е САМО ИНТЕРНЕТА ДА НЕ СПИРА и да върви мноу добре :)

А що се отнася до работника отново повтарям ПАРИТЕ правят дорбия работник.

абсолютно НЕ съм съгласен

добрия работник си е добър работник винаги

лошия работник си е мърляч винаги, дори и да се напъне нещо да свърши, е до време и утре пак си продължава постарому

Най-важното нещо в една фирма е колектива и собствения пример, за това когато се съберат сериозни хора нещата стават бързо и лесно, а когато са мърлячи и киселяци, всичко е до време, колкото и да се напъваш

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как беше във стария виц - ако шофьорите ги избираха като админи: Да кара всичко което се движи - от детско колело, до космически кораб, включително и неизмислените; да може да ги ремонтира в движение и да е сертифициран за тях (книжки); да е със около 10-15 години по специалноста и не по възрастен от 22 години; да разбира електричество, електроника, механика, ДВГ (включва вътрешно и външно горене); три чужди езика и икономическа диплома са предимство; да може да е 24х7 х много на разположение и/или в командировка. Предлагаме ... (прочети по-горе) ... и атрактивно заплащане от 500 лв на месец с осигуряване на минимална...

Не им трябва IT мениджър/админ, а момче за всичко. Мениджмънта на мрежата им е аутсорснат...

А CCNA е добро пожелание... ;D, все пак имат Cisco76хх.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

offtopic

Трябва си пари за да се задържи и мотивира добрия работник.

Заплатата/парите винаги са били санитарният минимум. Те винаги не стигат. Колкото и да е заплатата - винаги ще трябват повече..

Много по-важни са други неща, като с кого ще работиш, как ще работиш, за кого ще работиш и срещу кой ще работиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми кой ви кара да се съгласявате да работите за "санитарен минимум" заплати ?! :)

Стига сте се подценявали, да не сме роби?

Едва ли може в днешно време да се работи във кофти условия защото има закони, етични норми и в IT бранша има търсене на хора така че...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присетих се за разни мои бивши "работодатели "

:)"айде бегай да изчистиш климатиците че ,се затлачиха ", "предишния като тебе спеше тук и чистеше и кенефа ", "админчееее фани се у работа бе,бегай да сглобиш новия рак " ," иди купи две перки за Cisco-то че прегрея ", "а , ти тук ли живееш ?"

Като се сетя за тоя колега дето им ходеше по свирката , направо ми иде да отида и да дръпна щепсела на един набеден "до-оставчик"дето би трябвало да се казва "ПАК НЯМА, КЪДЕТО И ДА ГРЪМНЕ ВСЕ НЯМА"

Колегата в момента си има своя фирма и работи за себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присетих се за разни мои бивши "работодатели "

:)"айде бегай да изчистиш климатиците че ,се затлачиха ", "предишния като тебе спеше тук и чистеше и кенефа ", "админчееее фани се у работа бе,бегай да сглобиш новия рак " ," иди купи две перки за Cisco-то че прегрея ", "а , ти тук ли живееш ?"

Като се сетя за тоя колега дето им ходеше по свирката , направо ми иде да отида и да дръпна щепсела на един набеден "до-оставчик"дето би трябвало да се казва "ПАК НЯМА, КЪДЕТО И ДА ГРЪМНЕ ВСЕ НЯМА"

Колегата в момента си има своя фирма и работи за себе си.

то има една хубава приказка "Когато работиш за някой друг - зле, когато работиш за себе си - добре, но когато някой работи за теб - много добре."

Разочарованието от лошото качество, остава дълго след удоволствието от ниската цена..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.