Jump to content

Още една соларна релейка


MiPSus

Recommended Posts

И след една седмица работа вчера осъмна без панел :- са да видиме на кой "пречеше"

Тандема Filiokey+mrhardware вече са в списъка с обичайните заподозрени!

Слушай какво ще ти кажа "Бай Ганьо",не сали те учили да не плюеш по хората?Абе откачалко,като се овъртиш седмица в мисли защо ти заглъхва и умира релейката,тогава хвърляй върху мен вината или търси някоя електронна джаджа в рамките на 200 м от предавателите.Нямам нужда да ти пипам тъпата мижава релейка,имам си достатъчно слънчеви клетки за панели които ми правят по поръчка.

Май не ви стига Пожарево или трябва да насоча някоя от антените ми в Люлин по посока Сливница?

Кол центъра доста обаждания е приел с молба за включване от ваши клиенти по селата,досега всичките бяха отклонени но все пак данните на абонатите ви са записани и винаги мога да ви посетим.Между другото този ник MRHARDWARE се ползва изключително на форуми в които искам да съм напълно анонимен.Иначе този разговор в момента нямаше да го водим по обичайната прецедура.

Редактирано от mrhardware

Няма нищо по-добро от Микротика.Само да не ти е у къщата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елеее..... тука стана патакламата.

Колеги, не се карайте. Хляб има за повечето от нас.

От ниските цени и вандалстовото печелят само ADSL-ите. и някоя друга кабеларка.

А КЗК ако не вземат пари - нищо няма да направят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Filiokey и mrhardware ме налазват в селата.. какво да правя, че само аз печеля в региона?

пп Моля другите четящи преки мои конкуренции да вземат и другите села. За да печеля повече ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ако отстраните мултимедия от региона и изобщо, ще ви черпя една седмица с кебапчета и бира

и все пак да не го обръщаме на каубойски бар

че после бармана ще разрежда повече уискито за да си изплати щетите ;)

  • Харесай 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миле ако обичаш,не мога да не се лютя при положение ,че ме спрягат за некъв умрел панел,с който има намерение колегата да прави дъмпинг щото аз у това село носа 150 мегабита и имам ланка каде е тръгнал неам си на идея само бъзика тука работата да се нерва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Filiokey и mrhardware ме налазват в селата.. какво да правя, че само аз печеля в региона?

пп Моля другите четящи преки мои конкуренции да вземат и другите села. За да печеля повече ^^

хм,май незнаеш и за новата релейка работеща за Сърбия :) - че има да обикалят по върховете докато я намерят :))))))

Няма нищо по-добро от Микротика.Само да не ти е у къщата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега стига с тея коментари да обикалят кадето искат пипнат ли ми нещо от моята техника взимам пушката некой хубав ден и няма да останат никакви релейки хич не ми дреме.И моите и твоите панели ще стане сичко на сол ни ми требват релейки ни чудо стрелям сичко на секи байр та даже и телефоните ще почвам толкова ми е дошло до гуша от целата тая работа с тея селяни където ги образоваме, а пък на всичкото отгоре пък и за крадец ще ме впрягат аллелее напрао не знам кво да мисля вече!

Редактирано от Filiokey
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако отстраните мултимедия от региона и изобщо, ще ви черпя една седмица с кебапчета и бира

и все пак да не го обръщаме на каубойски бар

че после бармана ще разреда повече уискито за да си изплати щетите ;)

Трудно ще е,по този въпрос мога да ви спретна среща с Харлов или направо да ти дам адреса му в Иваняне :))))

Хайде лека,доста се ядосах на обвинението,тоя човечец си няма дори бегла идея с какъв бизнес се занимавам и wi-fi ми е хоби.Лека че ме чака тежка сутрин с делегация на бизнесмени от Беларус.

Редактирано от mrhardware

Няма нищо по-добро от Микротика.Само да не ти е у къщата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене ми е хоби да се освинвам с пиене.. това и мисля да направя. утре ме чака спане до 12.. както и всяка друга сутрин. Вие бачкайте ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А отностно почерпката на 11111 ,да те уведомя мултимедия отдавна съм изхвърлил от там така ,че каде са ми кебапчетата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миле ти така както си го подкарал и почиваш на стари лаври току дошли мобинет и ти зели селцата с по 1 панелче!Тогава кво ще праим!Така ли ще станеш по богат?Не ме карай да си снема уважението за труда който си положил с годините!

Редактирано от Filiokey
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае що не ударите по един джак и не се успокоите. Нямам идея кой кого настъпва ама както каза колегата по горе има Ляб за всеки. Но на истина това което се е случило с автора на темата е много тъпо. И много ще се радвам тоя който го е направил да остане без нито един клиент.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, не си причинявайте емоциите свързани с агресия във секи един момент дори и такъв и не проявявайте агресия във форума. И другаде.

Агресията по-рядко и в по-рафиниран вид когато се налага.

Изобщо някакви СОТ мерки бяха ли взети?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

filiokey мани ги тия стари лаври. аз ако разчитах isp-то да ме рани до стари години... просто ми е смешно как човешката лакомия и тъпотия успя да направи един неблагодарен, но все пак печеливш бизнес в нещо средно между жираф и къртица. Интернет за 2-3-5 лева. Суичове по 5лв купени от работниците на конкуренцията... Продажба на детски дрешки в офиса на конкуренцията... Продажба на нет на Royal Cake завода (за целия) на интернет за 20 лева месечно (ест през 14 свича до микротика). Човек треа знае колко мое да скача. Да не се напъва за повече оти накрая почва да му тежи. Като да фанеш най-убавата мома у селото ма да ти арчи по 300 кинта у час. Убаво е ма не съвсем. Такова е и с isp-то. Ае лека, че стана 100 часа и ми се доспа ;)

пп реално много от селата имаме присъствие само колко да ни има. не печелим. също и не искаме. дори не сме пуснали нет в най-близкото село до Своге (3км Свидня 2к житела), както и в Искрец (7км и 3к житела). Има си там isp-та достатъчно. Единия продава без пари, а другия му прави дъмпинг. За чии ми е да хвана 100 абоната там (2500лв) и да похарча 15к за мрежа във всяко, една кола повече, един работник 1к повече, 300 стълба за енергото повече, 100-200мбпс пренос повече и етк и етк. То тва растежа само с ядене не стаа. треа и друго ;)

Редактирано от Mile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги какви сот мерки бе ,кво да Ви обяснявам , че с 1 панел неможе убикуититата да нарани та камо ли датчици за движение сот централка и прочие то си требва голями акумулатори много даже а с тая консерва горе на върха едва ли побира повече от малко акумулаторче което да стигне за следващият изгрев.А и дори да сложи такова оборудване хаха при всяко куче СОТ ще летят и накрая ще им писне а и мястото е доста населено.И друга ако няма изгрев кво прайме.Тука се иска сериозна пара за панели генератори или 220 това е истината.Колегата го знае ама имамчуството ,че нарочно го прави.Успех

П.П.На мене ми трябваше 4 години да си хвана клиенти и то смноо клизми и с колегата не сме им сваляли цените ни сме си правили мизерии а докато бутнем кабеларката що зор видяхме а идва тука МIPSUS с едно панелче с намерението да прави дъмпинг и да дразни по форума (така предполагам щото няма как по друг начин да вземе клиенти все пак има лан мрежа на 2 ма доставчика) и после вика виновни сте щото некой му зимал панела!Е то бива наглост ама и да ме обвинява толкова ли си изгладнел колега ем ходи у Своге Миле каза че му дреме има си пара спи си до обед това за мене е покана един вид ама ще видим като цъфнеш там с некоя слънчева батерия и кажеш 10 лева нет тогава ква песен ще пее!Дразнещо е ама много това което правиш а и после оцапваш името на хората щото некой селянин ти свалил панела.

Разходих се тая заран докато ти намера Кола и направо ме напуши смях какъв оптимист имаики впредвид че пътя минава на има няма 100 метра и че тая станция се скива и от пъта привлича погледи тцтц,това тука не е планината колега и местните хора който ни подкрепят и сами ни пазят станциите докладват и прочие Земи се у ръце и да си имаме уважението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.