Jump to content

Питане относно облъчвател


RudY-ElectriC

Recommended Posts

Здравейте, искам да ви питам някой има ли впечaтления от двойният облъчвaтел предлаган от "WISPBG" ?

post-274-0-47945100-1317552101_thumb.png

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ви питам някой има ли впечaтления от двойният облъчвaтел предлаган от "WISPBG" ?

Мдам,имам ги на няколко линка,бачкат си перфектно,макар доизкусуряването на маята да е голяма врътня :)

За твое улеснение-при мен линка е на 12км,антените са 120ки,картите CM10 сетнати на 12(по-нагоре си пречат прогресивно) честотите-5760 за вертикала и 5315 за хоризонтала-там показаха най-добра изолация,сигналите съответно за вертикал 58-60 и хоризонтал 63-65 ,цялата галимация влачи стабилно 160Mbit на ниска латенция-3-5мс,по нагоре се посира,бордовете са Аликс

btw-на това всичкото са тествани карти:nortel-хубаво работят,добра изолация една спрямо друга,но в долния банд(под 5400) са пълна шитня

UB5-много силни,сигнали за всеки линк по-отделно при сетнати карти на 7-9 високи,но пуснати двата линка настава трагедия

CM9-няма да коментирам за мен това не е карта за нормални хора

Compex-не помня точно модела:учудващо добре се държаха,странното беше ,че хоризонталната поляризация показа най-добра изолация спрямо вертикала на честота 5915( аз за това и предпочетох CM10)

Дано съм ти бил полезен :)

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря за изчерпателната информация.

Като идвам към пловдив ще те черпя.

Между другото мисля да сложа някой от следните варианти

1.БОРД

а.АЛИКС 2D2

b.RB435G

c.mITX - ITX-M52X82A

2.КАРТА

a.SR71-15

b.R52hN

Редактирано от RudY-ElectriC

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.