Jump to content

RocketDish и R52nM


koko

Recommended Posts

Някой пускал ли е подобна конфигурация до 10-тина км?

Какви кабели ползвате между платката и антената? обмислям нешо директно пигтейл от MMCX към SMA за да няма загуби от конектори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Доколкото съм чувал няма успешен опит с подобна конфигурация

Рокет диш със няква карта

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти работи доста добре трафик кара доста няма проблеми само видимост да имаш

Поздрави,

Деян Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам защо да не работи с някаква карта . Все пак си е стандартна "стерео" антена както казваше колегата. Друг е въпроса дали е оправдана като цена ?

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам опит с тия антени но някой из форума беше споменал че неработили коректно със различно от рокет устройство

А ако работят добре супер ползваш добра "стерео" антена със значително по добър хардуер от рокет

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RB433AH в метална кутия, пигтейли MMCX към N за изход от кутията, TP-Link кабелчета (не се сещам точно модела) N към SMA от кутията до антената, резултат:

post-599-0-93092900-1319099954_thumb.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RB433AH в метална кутия, пигтейли MMCX към N за изход от кутията, TP-Link кабелчета (не се сещам точно модела) N към SMA от кутията до антената, резултат:

post-599-0-93092900-1319099954_thumb.png

С какви карти е борда и колко носи тоя линк

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам аз имах днес някакви ядове с един "backup" дето си стана постоянен.. Бяха рокети и единия ченъл замина на -90. Скачах по честоти, смених пигтайл, високочестотен, минах на МТ накрая наритах антената буквално и го заебах. Просто хоризонталната си еба верата фром секаде.

Утре ще монтирам един Dish-ове и ще го гледам ефекта. Според мен си работят и то доста добре. А моя линк днеска е стандарт за това "как не се прави".

post-32-0-06002100-1319146039_thumb.jpg

Редактирано от Mile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Нямам опит с тия антени но някой из форума беше споменал че неработили коректно със различно от рокет устройство

А ако работят добре супер ползваш добра "стерео" антена със значително по добър хардуер от рокет

Аз предполагам евентуално няма да работи с различно от рокет устройство ако се има предвид различно от N стандарта, при него си има някаква синхронизация на антените, докато примерно ако трябва да вместиш два g линка ще има доста ядове.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И рокета единия канал зле, сложих MT и той зле... сложих какво ли не и все зле. Отрязах бор и се почувствах по-добре. Сигнала продължава да е мрак ;)

Само вертикала. Всъщност майната му. Писна ми и ще го мисля в понеделник. Така беше и с различни антени. Странно преди си работеше ;)

post-32-0-23087000-1319236548_thumb.jpg

Редактирано от Mile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

еми мини на два хоризонтала тогава

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера спретнах една постановка с R52nH и RocketDish с подръчни кабели 2х2м и 2х5м и прекара без да си играя 80 х 148 Mb. В понеделник мисля да сменя и скъся кабелите и да пробвам пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.