Jump to content

Линк с булети м5 28 км проблем


jack82

Recommended Posts

вечер се вързват на -52 а през деня -74 даите идея от какво може да е това е само тестово трасе за видимуст то ще се подменя с рокети м5 предполагам сега булетите карат трафик около 70-75мб пинк 120 мс а през деня и 20 неможе да прекара

Редактирано от jack82

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си проверил антените и кабелите , също си сменил за тест и "Bull-shittite" и няма промяна можеш да смениш поляризацията за тест . Огледай се за някой воден басейн над който минаваш или река . Водните пари денем могат да ти правят проблеми. Имал съм подобни проблеми когато линка няма пряка видимост .

::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да линка минава над река марица и то над доста миста по дължината с местене на антената да кажем на 100 метра в страни дали щесе оправи или да слагам големи антени сега е с 1,10 а да сложа 1,60

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много за линка ако е вярно това ще стане самоче от друго място бирата е од мен мерси много

Редактирано от jack82

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

темата за водните басейни май я бяхме дъвчили преди доста време, тогава май стана дума и за въртящата поляризация

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много за линка ако е вярно това ще стане самоче от друго място бирата е од мен мерси много

По принцип е много вярно. Най-ценното е на последната стъпка, където ти дава терена в графичен вид за видиш на кой километър има проблем.

Смята и Френел зоните. Проблема е, че не смята сгради и дървета, които вероятно могат да ти попречат или да влезнат в някоя Френел зона.

Освен това, понякога греши. Има някакъв бъг и от време на време дава, че линка излиза - ама всъщност не е така. Затова излизащият линк, вземи му координатите, рестартирай броузъра и го сметни още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано е верен но има и настроика на висучината на антената което това ми хареса ubnt.com/airlink дано стане понеделник ще пробваме ако пак е на -70 -74 като ръгна две 1,60 и ще карти мифки предполагам де сега е с 1,1 и булети линка е заммислен с рокети

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано е верен но има и настроика на висучината на антената което това ми хареса ubnt.com/airlink дано стане понеделник ще пробваме ако пак е на -70 -74 като ръгна две 1,60 и ще карти мифки предполагам де сега е с 1,1 и булети линка е заммислен с рокети

Защо не боднеш PowerBridge и да не се занимаваш с допълнителни антени и прочее ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.