Jump to content

RTL8305SB странно но факт!


master

Recommended Posts

От няколко дена се чудя къде е ключа от палатката. Значи става въпрос за 2 суича с въпросния чипсет ( наблюдава се "проблема" и при по-голямото му братче с 8порта ) . Та суичовете си работят грижи няма но единия фабрично е с охладител на чипа, а другия не. Този който е с охладител грее като ненормален, а този който е без се по стопля ама колкото да не е като без хич. Единия е тплинк другия нямам идея няма надписи по платката и нямам и кутия за него. Този проблем го наблюдавам и при други марки и с колегата мислехме, че е от схемата на свързване която е долу горе аналогична и за целта разменихме чиповете на платките но само си загубихме времето, тоя който си грееше си грее и на новата платка. И двата са 1:1 като надписи но нещо явно ми отбягва. Някой да има идея ?

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с CPU за ПЦ е така но Intel поне ги маркират с лот номер ревизии и това онова и си признват TDP колко вата е.

За Realtek не съм рисърчвал но щом надписите са еднакви и на двата, вероятно престъпват някакви закони/станадарти.

Тоя който грее си го охлаждай и не купувай повече от него (кой модел е това ?)

Тоя който не грее - сподели от къде си го купил. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея и 2 та са купувани преди години. Изкарах ги от един кашон в склада за съвсем друга цел и когато ги пуснах да си я върша ми направи впечетление. И от там тръгна всичко.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.