Jump to content

Продавам Рутербордове с проблеми!


selianina

Recommended Posts

Имам 2 бр.433AHПродадени на колега от форума.

-единия има следния проблем:. изпищява че зарежда софтуера но лампичките на лан портовете светят и от време на време премигват но когато го закача към кабел светла порта но не може да се влезе в микротика.

-другия има следния проблем:микротика изпищява само един път ПОЕ порта свети постоянно а другите два само когато закача кабел към тях.Продадени на колега от форума.

Имам 1 бр. 411-Продадени на колега от форума.

-Проблема е следния: При токов удар изгоряха два елемента на платката изпушиха директно от захранването на борда.

Имам 2 бр. 112-Продадени на колега от форума

-Проблема при двата е следния: При пускане на захранване не светят и двата рутерборда( преди време си работяха явно от стоене нещо им е станало)

Цена по договаряне ,някой ако има нужда от тях да пише едно ЛС.

Редактирано от Selianina

Поздрави,

Деян Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните два - От стоене не може да се прецакат :) Не вярвам толкова бързо да им изсъхнат кондензатори. Данеби да ги пробваш с грешно захранване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ЛС. Колегата би трябвало да ти се е обадил преди малко.

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните два - От стоене не може да се прецакат :) Не вярвам толкова бързо да им изсъхнат кондензатори. Данеби да ги пробваш с грешно захранване?

Ами да ти кажа мисля че работеха те от една година висят в нас при другите неща като не ги ползвам.

Поздрави,

Деян Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.