Jump to content

продавам 1TB HDD


Recommended Posts

ПРОДАДЕН

хардиска е на 4 месеца WD green сата 2 + кутия на USB+Esata има остатачна гаранция над 2 години,взет е от hardware-bg.

цена 55 лв.

skype:bez_znachenie1

GSM:0876165982

Редактирано от Momo
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върнах му стоката на Момо след като видях че SATA конектора е рязан и запояван. Освен това харддиска така и не проработи.

Мерси Момо че ме излъга и че ми изгуби времето.

Следващия път като продаваш нещо на някой с много постове в този форум - му го дай първо да си го хареса и чак тогава да го плати.

И да си вземеш пратката от Еконт-а, имаш до края на седмицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върнах му стоката на Момо след като видях че SATA конектора е рязан и запояван. Освен това харддиска така и не проработи.

Мерси Момо че ме излъга и че ми изгуби времето.

Следващия път като продаваш нещо на някой с много постове в този форум - му го дай първо да си го хареса и чак тогава да го плати.

И да си вземеш пратката от Еконт-а, имаш до края на седмицата.

Не съм те лъгал. Харддиска е в мен и работи, ако ти си неграмотен да го пуснеш е друго нещо,и всичко на всичко има 2 поста за този хард. Обади се в ЕКОНТ и провери дали е там пратката защото на мен ми писна да ходя там и да няма нищо. Ти лъжеш че си пратил а нищо не си пратил дори и номера на товарителницата не е верен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момо твърди че харддиска работи :)

И след като коригирахме GSM номера му който Еконт имат, би трябвало да си вземе пратката.

danielskii беше мераклия за харда - ако и при него работи, може да има сделка.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Лелеее, и тука се опитват да ти пробутват прецакани неща!

Някой знае ли читаво място за купуване на употребявани РС компоненти / у нас става дума/ ?

Защото от Дейта бг и особено от АУКРО ми се плаче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро и от НОВОТО се опарих. Писна ми да вися в на Мост сервиза и само смяна-смяна-смяна-смяна - смених хард, дъно, три монитора, UPS - това са все нови неща взети едновременно :) т.е. над 50% от купеното - смених, монитора ТРИ ПЪТИ и пак има беклайт блиидинг :D

И това само хардуера - после със софтуера колко проблеми ?! един свестен браузър няма който да не ти заема цялата RAM. На къде върви този свят?! Усещам как всички простеят и виж къв е резултата.

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.