Jump to content

Aipi adres


krasiobgr

Recommended Posts

Едва ли е колега като гледам . Може би младши хакер ама щом IP не знае как да види . :lol: Поне да беше се постарал на кирилица да пише да му отговорим :unsure:

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли е колега като гледам . Може би младши хакер ама щом IP не знае как да види . :lol: Поне да беше се постарал на кирилица да пише да му отговорим :unsure:

^te izvinava6 no kompa mi se precaka i nemoga da pi6a na kirilica

izviniavam se

no ako moje da mi pomognite

iskam da nameria edin 4ovek

imam ip adres i grad no iskam da razbera to4nia adres ako moje

blagodariavi predvaritelno

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копираш адреса в този сайт http://www.domaintools.com/ където пише search domain

Ще разбереш вероятно от кой град е, но няма да разбереш адреса му със сигурност :D

Редактирано от Gesha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копираш адреса в този сайт http://www.domaintools.com/ където пише search domain

Ще разбереш вероятно от кой град е, но няма да разбереш адреса му със сигурност :D

dobre tova go napravix no iskam po to4no 4e se namira v london

a tam e goliam grad

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

истинския_хакзор_няма_нужда_от_шпация...

http://translator-bg.com/content/view/67/63/lang,bg/

:lol::lol::lol:

По темата, няма как да намериш точен адрес по IP, това не ти е филма "Хакери" с 3D разходките из виртуалното пространствто. Информацията кое IP на кой user/адрес e го имат само ISP-тата към чиято мрежа е IP-то, а те нямат право да дават такава информация за щяло и нещяло - могат да го дават на правораздавателните органи по определен ред.

Та най-реалния начин да научиш адреса е да питаш собственика на IP-то къде живее :D.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol:

По темата, няма как да намериш точен адрес по IP, това не ти е филма "Хакери" с 3D разходките из виртуалното пространствто. Информацията кое IP на кой user/адрес e го имат само ISP-тата към чиято мрежа е IP-то, а те нямат право да дават такава информация за щяло и нещяло - могат да го дават на правораздавателните органи по определен ред.

Та най-реалния начин да научиш адреса е да питаш собственика на IP-то къде живее :D.

Ok tova go razbrax 4e niama da e s to4nost do milimetar no kato znam raiona e savsen drugo nali

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Темата се заключва поради супер голямо наличие на шльокавица

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.