Jump to content

"Mini UPS" - непрекъсваемо захранване за мрежово обурудване


PcTuninG™

Recommended Posts

Попаднах на това Мини Ups закупих си но нещо не работи коректно някой да е пробвал този контролер и да сподели :blink:

Редактирано от PcTuninG™

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то как да работи, не можа ли да вземеш частите от магазина и да го направиш за около 1-2лв излиза :lol: Но си е доста орязано решение!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Попаднах на това Мини Ups закупих си но нещо не работи коректно някой да е пробвал този контролер и да сподели :blink:

не съм го пробвал ама я кажи какъв точно е проблема, другия вариант е да се свържеш с монтанци няма да ти откажат помощ.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм го пробвал ама я кажи какъв точно е проблема, другия вариант е да се свържеш с монтанци няма да ти откажат помощ.

Значи вкл контролера към батерията АКБ пускам на изхода комутатор и не тръгва.Натискам ресет бутона тръгва комутатора за 10 сек и угасва . :blink: Когато има на входа за постоянно захранване всичко си работи просто не иска да превключи от едното към батерията и да кара на батерия :unsure:

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а батерията заряд има ли ?

Хе ми да 12 волта ама то има граница от колко до колко трия да работи не може примерно като има 11 да не отцепва какъв е смисъла тя така няма да държи комутаторите онлайн :mellow:

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.