Jump to content

КАК РЕКЛАМИРАТЕ?


id

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Как достигате до потенциалните клиенти?

Брошури , рекламни кампании ,телевизия, радио, посетители по домовете тип свидетели на йехова 8)8) , промоции или може би нещо ново??

Кой метод според вас е най-ефективен (рентабилен)?

С каква реклама биха привлекли вашето внимание?

Мисля , че ще е интересно и полезно да споделим опита си.

Аз лично ползвам добре познатите стикери по асансьорите и входовете , които доста често трябва да подменям , поради наместа на "бабички чистници". Също мисля вариант с флаери под всяка врата , но излиза по-скъпо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

по хубава реклама от доволен клиент няма

  • Харесай 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено рекламата "от уста на уста" е най-добрата , но като гледам "големите играчи" как промиват мозъците на ПАЦИЕНТИТЕ с ГОЛЕМИТЕ си обещания , се чудя каква информация трябва да съдържат рекламните ми материали /скорости , цени , промоции / или просто телефони за връзка и координати.

п.с Рекламата е немалка част от цялата игра наречена ISP /или квартален кабелджия/ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Сещам се за една реклама на мтел усмиваща виваком,

обаче на дали всеки има национално покритие и финанси за телевизионна реклама .

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се след като едни предлагат по една година безплатен интернет по случай рожденния си ден ,аз какво трябва да преложа?

Може би трябва да изпратя сътрудничките си да събуждат клиенатите с кафе..... и още нещо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Как достигате до потенциалните клиенти?

Брошури , рекламни кампании ,телевизия, радио, посетители по домовете тип свидетели на йехова 8)8) , промоции или може би нещо ново??

Кой метод според вас е най-ефективен (рентабилен)?

С каква реклама биха привлекли вашето внимание?

Мисля , че ще е интересно и полезно да споделим опита си.

Аз лично ползвам добре познатите стикери по асансьорите и входовете , които доста често трябва да подменям , поради наместа на "бабички чистници". Също мисля вариант с флаери под всяка врата , но излиза по-скъпо .

Рекламата и начина за заинтересуване на потенциални клиенти е цяла наука :)

Най-сигурния начин за достигане до всеки е флаер под вратата или на входната врата - искат не искат ще го видят, друг е въпроса какво ще прочетат от него.

Заслужава си да се прави по този начин при промоция - пример 1 седмица free тестов период или 2 месеца на цената на 1 и куп подобни зарибявки. Информацията във флаера трябва да е представена по максимално прост и разбираем начин, по възможност с допълнение за тези, които не правят разлика между мегабит/мегпиксел/мегават ... :), т.е. какво реално получават от дадената тарифа, което ще използват в ежедневието си. Шареното е хубаво, но не трябва да се прекалява - размива се ако е прекалено цветно - акцентирай на това което "трябва" да видят.

Радио рекламата също върши добра работа, но там е по целеви групи - т.е. не всеки слуша радио или конкретното радио.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-рентабилното и успеното рекламиране е измислено преди много много години. Викат му плакати.

По възможност А3, че най-лесно се бачка с тях. А това какво трябва да има на плаката, вече е коментирано по-горе :)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

реклама в местната преса (ако е останала такава)

както и на сайтове по същата линия

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реклама от уста на уста за интернета .

За последните 7-8 години не съм видял една рекламна кампания специално за интернета ни. За останалите продукти които предлагаме има флаери разпечатани от доставчиците ни с място за нашето лого.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Флаери към определени клиенти (бивши със съществуваща инфраструктура), плакати за по-масово и последната идея free hotspot в центъра и парковете с много рекламни лепенки за това.

п.с. И ест по-добра реклама от доволен клиент няма + промо доведи другарче ;)

Редактирано от netman84

Бъдете себе си !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.