Jump to content

Tp-link tl-wr741nd с dd-wrt


fityla

Recommended Posts

Здравейте, качил съм го няколко месеца софтуера добре се справя, но имам един малък проблем и направо не ми дава мира. Ако някой е разбрал на какво се дължи и го е изчистил да каже рецептата.. Като рестартирам рутера на връзката ми изписва 150Mbps връзка както сами може да се обедите в това:

unledbym.png

След 2-3 мин. скоростта пада драстично на свързване е 65Mbps и излиза това:

unled1vv.png

Имате ли наблюдения на такова явление ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти ,аз имам същия рутер при мен го има същия бъг и има още един не мога да увеличавам мошноста wifi при теб може ли да се усилва

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, да не те излъжа, ама мисля че това е наред аз не го дигам не ми трябва тая функция. Мисля, че намерих проблема, моята версия е 1.5, a в сайта на dd-wrt пише че поддържат 1,1.1,1.8,1.9,2.0. Въпреки, че всичко работи добре и на тази версия като изключим wifi. Коя версия е твоят? Сега замислям като остане малко време да кача openwrt...

Много странно е на 65mbps процесора е 0% постоянно, като 150mbps първите няколко минути показва, че се товари 10-25%. И с dd-wrt е хладен, с оригиналният грее като котлон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.