Jump to content

Проблем с windows 7


danielskiii

Recommended Posts

от около месец ми прави след ребуут този проблем с усб-тата

img0250me.jpg

оправя се като направя деинсталиране и сканиране за хардуерни промени ама при всяко пускане на компа е дразнещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дъното е асус

ASUS VM-HDMI

не съм слагал нищо специфично стандартното е принтер,упс,ремоте контрол,мишка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално AMD , в бонус получаваш проблеми на които и господ не може да ти помогне . На въпроса не е нормално да става така , но на AMD платформи(чипсет) на какви ли чудеса съм се нагледал(бъгове на системата при работа и още повече при стартиране и зареждане на ОS) .Без AMD сигурно света щеше да е по скучен :)

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Нормално AMD , в бонус получаваш проблеми на които и господ не може да ти помогне . На въпроса не е нормално да става така , но на AMD платформи(чипсет) на какви ли чудеса съм се нагледал(бъгове на системата при работа и още повече при стартиране и зареждане на ОS) .Без AMD сигурно света щеше да е по скучен :)

да живее AMD (останалите да се учат)

погледни в биоса дали е активен legacy режима

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправих го с преинсталл на пц-то

на лаптопа след някакъв упдейт беше станало и пак с преинсталл се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да живее AMD (останалите да се учат)

100% визираш себе си , имаш нужда давай напред но и нагоре ! Поста ти за сторидж 'изби рибата' , истината е 'няма пари няма любов' .Пари пари и пак пари някой ще каже и 'ъкъл' да по принцип пари се правят с' акъл и со дупце ' !

пп:стана малко спам sorry.1111... пусни една тема като за целта , не да цапаме темата на човека защото 'като не можеш да помгнеш недей да пречиш'

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправих го с преинсталл на пц-то

на лаптопа след някакъв упдейт беше станало и пак с преинсталл се оправи

Лично аз когато се касае да има ъпдейти като драйвъри предпочитам да отида на сайта на производителя и от там да си ги тегля , горчив пример с ъпдейт на 2те ми мрежови карти на дъното .Радвам се ,че си оправил проблема (най е сладко сам да си помогнеш).

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

вероятно не е активирана функцията в биоса за PNP операционна система и някой драйвер си резервира резервирано пространство


100% визираш себе си , имаш нужда давай напред но и нагоре ! Поста ти за сторидж 'изби рибата' , истината е 'няма пари няма любов' .Пари пари и пак пари някой ще каже и 'ъкъл' да по принцип пари се правят с' акъл и со дупце ' !

пп:стана малко спам sorry.1111... пусни една тема като за целта , не да цапаме темата на човека защото 'като не можеш да помгнеш недей да пречиш'

тогава защо цапаш?

нищо лично но не го раздавай на главаен омаскарител

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...
  • 1 year later...

Мотае ми се едно такова дъно тук някъде и аз имах проблема. Оправих го като смених драйвърите за усб-то. Тези от снимката са стандартните от бозата. В пакета за драйвърите за чипсета трябва да има асуски драйвъри за контролерите пробвай с тях. При мен се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMD са изключително иновативна фирма. Първи вкараха динамичната честота на клока. Първи пуснаха поддръжка и на 64 и на 32 битово смятане, Първи сложиха повече от едно ядро на чипа. Първи вкараха контролера за паметта в процесора. Първи вкараха графичната карта в процесора. А за чипсетите на Интел направо не ми  се говори! Имам няколко дъна, които директно горят дискове! Такава идиотщина, само в Интел могат да измислят!

 

А между другото, каква е тая тенденция на последък, да съживявате отдавна мъртви теми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А между другото, каква е тая тенденция на последък, да съживявате отдавна мъртви теми?

 

търсят къде да пишат новите. Кой ти гледа дати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.