Jump to content

Продавам чисто нови карти Nortel AR5212A - 5Ghz 20dB


Recommended Posts

Продавам чисто нови карти NTE312AA Nortel 5Ghz 20dB - 20лВ. За 4 + бройки доставката от мен. Имам много ~50 бройки.

Картите са нови в оригиналната им опаковка от Нотрел .

Не са сваляни от АПта Нортел (въпреки че са същтите) !!! Никога не са работили .

Гаранция от мен 1месец - подменям ви я или ви връщтам парите .

Приемам и бартер за антени на 5ghz , Mikrotik бордове, UBNT клиенти  или кабел . Кой каквото има в повече  :) .

Причина за продажбата - бордовете ни свършиха а карти имаме много. За конкретната карта няма да обяснявам  има изписано много във форума .

За контакт 0885281408 - Боян.

Намират се в Габрово .

post-470-130900730369_thumb.jpg

Редактирано от bobo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех ?!! Само N ли правите вече? Та на никой не му трябват хубави карти на ниска цена ?

Цената подлежи на коментар .

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз бях пуснал XR5 на 90лв./бр. и да ти кажа нямаше интерес...тия нортели са на проксим и са доста добри карти, но яко греят и оакват ефира.

Иначе за p2p линк са супер. Аз с такива съм докарвал 75Mbps/tcp.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За загряването си загряват но не е страшно. Аз мощна карта която да не загрява не съм виждал  :) . Но да "оакват" ефира не съм забелязал. :) 

Бях отворил преди време една такава и открих че на входа си има някакъв допълнителен печатен  П-образен филтър пропускащ само 5Гхз(орязват се с него хармониците може би ). Предполагам също така  този филтър и помага да не пречи и да не и пречат околните излъчвания по кулите а и в града.

Използвам да вмъкна два screenshots понеже  някой ме питаха колко "вдигат" тези карти.

Ами аз до към 70 Mbps/tcp съм докарал еднопосочно на Alix 2C2(на радиото са 75Mbps ;D ).

post-470-130900730393_thumb.jpg

post-470-130900730397_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова цена-30лВ! за останалите ми карти ::)

За първите обадили се добавям преходници MMCX to SMA Belden RG316/U -16cm към всяка карта(имам 7-8 ).Преходници няма вече .

Редактирано от bobo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Нова цена 20лВ.

Ако се вземат 4 и повече карти транспортните разходи са за моя сметка :)

Редактирано от bobo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Май, май :) UBNT бастисаха нещата , аз едвам продадох преди година <_<

Картите са си хубави и са без пари, ама искат бордове :(

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май, май :) UBNT бастисаха нещата , аз едвам продадох преди година <_<

Картите са си хубави и са без пари, ама искат бордове :(

Ами наистина не са лоши и се продават на такава цена само защото имам много. Иначе на UBNT са добри нещата според зависи кой какво му трябва 8) .

Основни трасета Микротик а UBNT за клиентите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картите са яки да, имаме при нас линкове с такива.

На един наш линк (12-тина км) подменихме 2 бр. "хубави" CM9-ки (които незнайно защо, много се тачат в този форум), с което действие вдигнахме сигнала с общо 8 dbi (дефаултни мощности), a скоростта (от 55Mbps макс) стана между 72-80Mbps с турбо, което е сериозно постижение без бондинг и 802.11n.

Дадената цена е смешна (аз бих си ги запазил пред варианта да ги продавам за 20 лв. :)), особено ако наистина са чисто нови (едно време ги купувахме за по около 100 лв.).

Имаме още от тях на склад (пазим ги за по-дълги трасета), въпреки това, вероятно ще се обадя за още няколко такива, докато я има далаверата :).

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами при нас работят на 411 , 433, 600А компютри и подобни без проблем . Единствено има някакъв проблем с RB14 четворният преходник на Микротик - разпознават се но нито чуват нито излъчват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.