Jump to content

Windows 8


RudY-ElectriC

Recommended Posts

Налична е и първата ранна версия на въпросният Уин 8  цък - торент от замунда

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

zamunda както винаги с месец назад  ;)

вече излязоха 3 версии

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zamunda както винаги с месец назад  ;D

вече излязоха 3 версии

E жалко значи и аз съм назад с инфото  ;)

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

кърнела е различен

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Администратор

мързи ме да го сложа на виртуалка

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

мързи ме да го сложа на виртуалка

Мързела движи света, а това си е чисто забравяне за идеята. А щях още преди 2 месеца да го направя ако не бяха хилядите филми в които се вкарвам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...

Има подобрения свързани с управление на паметта и процесите, вероятно целящи главно допълнителен живот на батерията.

Новото грозно metroUI което вероятно се ползва с тъчскрийн - може да се изключи с промяна в registry.

След това наистина заприличва на Windows 7 но разбира се има недостатъци откъм производителност в някои случаи както и откъм външен вид.

Windows 7 от първата изтекла версия ползвах като главна операционна система за ежедневието но Windows 8 Developer Preview не подхожда толкова за това.

Чакам следващия рилийз/лийк да го лепна на лаптопа. На настолния си действам със стабилния 7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно ...

Аз съм с него вече около месец за момента съм доволен, има да чистят няколко дребни бъгове , подобрено е доста скорост ,стабилност осезаемо по добре се държи от 7-та , малко е разчупено менюто но на мен ми допада, но това че ще забравим за рестартирането е малко прибързано ,но да не забравяме че това е още тестова постановка, официално октомври щяла да излезе 8-та до тогава може и да я направят още по добре ::)

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще кажа следното, четох толкова лъскави твърдения за тоя УИНБОУЗ-8, че чак ме изнервят тия който пишат такива глупости

Поредната версия нищо повече, след няколко години пак суперлативи за поредният уиндоус, и така до не знам си кога.

Макар че се забелязва напредък след излизането на Уин.-7, но пък провала на ултра хипер прехвалената ВИСТА беше грандиозен и помогна на Уин.-7 да изгрее много яко за супер кратко време, може и да е било стратегия знам ли :).

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... но това че ще забравим за рестартирането е малко прибързано ...

Аз отдавна го забравих със 7 , само го приспивам :)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако трябва да говорим за стабилност (без да съм ползвал 8 ) то боза7 е най-добре, след това си идва ХР. Виста изобщо я изключвам от версиите излизали на най-масовата ОС като някаква издънка..

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vista след SP2 си е OK. Но 7 е по-добре разбира се така че от Vista няма смисъл освен заради стар хардуер.

В 8 има Start Menu с Windows бутон + x и таскбар с Windows бутон + t.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте,

интерфейса на Windows 8 е драстично насочен към touch screen технологиите. Независимо от ARM или Х86, Х64 версиите потребителя трябва да ползва команди с мишката уеднаквени с тези на touch screen.

Това му е малкото неудобство но се свиква. Пък и настолният компютър и лаптова с хардуерната клавиатура има предимствата на hot key командите.

Относно другите подробности като crash на приложение, бързодействие и т.н. нямам забележки. Windows като Windows. :)

follow the white rabbit

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.