Jump to content

Интересен сигнал


Recommended Posts

Здравейте на всички ,искам да ви покажа нещо любопитно, та на въпроса във вкъщи домашния ми рутер ме смайва  при сигнал -99 компютъра вързан там си прави доста добра канекция което е учудващо реално минават около 15мбита при тест със спеедтест интернета не е бавен даже си е доста сносен рутерът е TP-Link TL-WR740N, 150Mbps префлашнат с ддврт[/t][/t] ,защо се получава така

post-547-130900730277_thumb.jpg

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от около месец с ддврт и се държи перфектно без никакви забележки веднъж си направих тест със него отключих си мрежата за около час и се бяха накачили около 10 човека проца беше на 80-90 % но не блокира което говори само добро за рутерчето ,но си има и минуси с 10 човека рутера доста грее е но за около  час работа не заби което може само да ме радва,а това със сигнала направо ме учуди ако някои знае защо се получава така нека сподели аз лично си мисля че това е някакъв дребен бъг в фримоера на рутера 

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има някой бъгове точно в този рутер имам няколко флашнати. В началото си влизах ремоте в тях сега не мога ?! А няма как да е пипан от друг. Освен това от към скорости определено ми харесва повече оригиналния фирмуер. Нещо за атероса не са го написали както трябва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.