Jump to content

Малко случки от живота ми


sftt

Recommended Posts

Понеже днес не ми е най дория ден. Иреших да го споделя с вас "наздрве" . Защо хората в чужбина си мислят че когато ги познаваш от обща приказка си им задължен? ами ето ви прост пример който днес вече ме прати в небесата от наглост .Стоя си аз в нас и си пия бирата и ми идва някво дете :Българче: и ми вика мама каза да дойдеш и да свалиш една игра АЗ ГЛЕДАМ ТЪПО и викам кво.Пак се повтаря репликата понеже детето не му се отдава много Българския. Аз му отговарям следното майкати знае цените и телефона ми. отговор "Ама тя няма пари иБаща ми също Пак гледам тъпо и си викам докога Българите в чужбина ще си мислят че работата на даден човек е безплатна НО на хората от тази държава трябва да се плати..Сори ако ви занимавам с щуротии но такъв е раздела ха ха ха ха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. това е един от малкото ми сучай тук имал съм и случеи в 23 часа да ме викнат но пак кинти нямали но ме викат мен щото съм Българин а ония щял да им вземе 80 Е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек, ти на кой свят живееш. Днес е 1 юни - Деня на детето. Не знаеш ли, че на този ден всичко е безплатно за децата.  :)  :)  ;) 

А и за майките им.  ;)

Изложил си се.  ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора... не всичко е пари

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

то не всичко е пари, ама да знаеш колко е гот да си легнеш

и да знаеш че до сутринта ще спиш като бял човек,

цена няма

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че не всичко е пари ДА съгласен но в магазина на всичко са сложили цена (как не ги е срам) , а и когато дойде кря на месеца никой не пита имаш или нямаш те искат да им бъде платено. :) :) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.