Jump to content

Продавам високоскоростни пълно-дуплексни и полу-дуплексни линкове


Recommended Posts

Бай sevo, къде работят тия линкове ? Със или без филтрите ? Спектрограма на ефира може да покажеш ... :)

Ако твърдиш че филтрите оправят проблема със пренаселен ефир - не вярвам :)

Чипсетите на картите си имат филтри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно как 2003-та съм го ползвал МТ тогава.... пуснат от Ники и Алек от ЦИС.БГ. Неподготвен или не решението ти е идиотско. Ако някой има нужда от 560мбпс агрегиран или не ще си вземе нормално решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Филтрите са заводски, настроени на 5,300;5,775;5749:5801;5,330;5,370,2,415;2,480 GHz. Но има и за други честоти. Качвам снимки:

А относно тестовете... Взимате линкове и както един "Телеком" се рекламира....Ако до един месец не сте доволни, връщате стоката;). Все пак това което съм постнал като тест, е "на масата", и не мисля да се впускам в подробности. Линковете работят

аз само да попитам, ролята на тези филтри е да обединят двата канала тоест двете честотни ленти на двете платки :) за да може да ползваме една чиния примерно или единичен облъчвател , в последствие двоен с 4 канала :)?

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен ще е интересен тест на nstream2 какви ще са резултатите, защото там би трябвало да му е силата на този дуплексен филтър.

Представете си nstream2 + дуплексера на една антена и една поляризация.

На дуплексера(от АЧХ се вижда) главната цел е да обедини RX и TX в единица време, без TX да подтиска RX(ТХ да влияе на АРУ-то на приемника).

При 802.11 ако не греша имаше времеви интервали м/у RX/TX.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продукти има но са скъпи.  Даречем Tsunami 45 ,100 ,480  и други са с такива.

Проблема е че са много скъпи и ти отрязват възможността да сменяш честоти в неусвес :-).

Както и преди съм казвал : Какво очаквате от чипсети на карти проектирани за работа в лаптопи и рутери .

Самите входове на картите са широколентови и а приемника работи на принципа на директното преобразуване.

Последният суперхетеродиннен чипсет за вифи бе PRISM 2.5 .

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.