Jump to content

Препоръка за тъч скриин LCD съвместимо с боза XP/7 или линукс


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Идеята е да се сложи с някой атом в кола и да замести стандартния мп3 плеар... От доста време си го мисля но ми се ще нещо по така направено с тъч скриина директно. Размера - някъде около 10" с подходящ ОС и управление да си чете от 1 флашка и да има USB DAC за звук мисля, че няма да има такава музика :) ..

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазините има перфектни 7" таблети с андроид за по 200-300лв. имат си и USB и навигация и какво ли не. А в метро даже мисля че има доста изгодни....

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Идеята е да се сложи с някой атом в кола и да замести стандартния мп3 плеар... От доста време си го мисля но ми се ще нещо по така направено с тъч скриина директно. Размера - някъде около 10" с подходящ ОС и управление да си чете от 1 флашка и да има USB DAC за звук мисля, че няма да има такава музика :) ..

По-добрия вариант е да хванеш second hand Notebook (има евтини в ebay със строшени матрици), монтаж под едната от двете предни седалки, монитор ще си изкараш отделно, по възможност да не е с HDD, а CF или SSD.

Получаваш PC с WiFi, операционна система по избор, пълна съвместимост със всякакви мултимедийни файлове (дори филми за пасажерите ако имат екрани отзад), лесен начин за upload на данни (WiFi или LAN), дори може да си добавиш външна антена за WiFi (ако спреш до някои HotSpot :).

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той колегата сложи някакво китайче което никак не е зле. За момента е с орязано XP и атом ама май се гласи за линукс :)Иначе идеята с лаптопа е супер. Аз слагах едно асусче в кола + всички "екстри" (захранване и т.н.) . Тук идеята е да е нещо по интегрирано така да се каже.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я като сте задъвкали темата таблети препоръчайте максимално евтин таблет 7 или макс 10" с гсм модул, за предпочитане да има и гпс но цената е решаваща . ще се ползва за отчитане на платили клиенти след инкасиране на месечните такси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

За тая ти цел ти тябва

Lenovo ThinkPad X61 Tablet PC

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.