Jump to content

Поредния лаптоп DELL с проблем на wireless-a


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Модела е Inspiron N5110  на сайта на производителя има няколко типа драйвери и нито един не става. WIN7 64bit Не го разпознава и като му дам автоматично да го търси не открива нищо! Би трябвало да е някакъв N ски WIFI. 30 мин се занимавах с win, програми, настройки и т.н. а тоя драйвер 3 часа ме мъчи :) Някой ако има идея... аз го дадох на клиента, ама като му се нарадва пак ще го взема да го мъча, че сега много на бързо стана и нямах време да се занимавам. . .

http://support.dell.com/support/downloads/driverslist.aspx?os=W764&catid=-1&dateid=-1&impid=-1&osl=EN&typeid=-1&formatid=-1&servicetag=&SystemID=INSPIRON_N5110&hidos=WV64&hidlang=en&TabIndex=&scanSupported=False&scanConsent=False

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Aida64 пее марка и модел от раз

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиши на скайпа и ще ти го пратя :)

само кажи ревизията и версията отдоло под лаптопа ги пише

може и от сайта на делл според service taga дава този лаптоп с кой драйвери е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копираш хардуерното ID и питаш Гугъл...всичко ще ти каже

изглежда нещо от този род:

USB\VID_0BDA&PID_8189&REV_0200

Иначе проблема си е създаден от Майкрософт.... на повечето съвременни лаптопи без инсталиран фабрично Уиндоус си е мисия невъзможна, подкарването на Уайрлес...или поне от обикновен потребител. В сайтовете на производителите на лаптопи, обикновено има драйвери за по 10-тина различни марки и модели на картата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не пробваш с SlimDrivers - ползвам го няколко пъти до сега и се справя доста добре- директно си намира и качва драйверите. Безплатна е и до сега не ме е подвела.  :) А и смея да твърдя че до момента почти няма модел да не може да му се намерят драйвери. Просто иска много търсене. А иначе в руските сайтове има всичко - потърси и там. Но пробвай първо с SlimDrivers-а. Мисля че ще ти свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ползвам последната версия на K-Systems ако не помогне на колегата програмата потърси тази

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gbdesign избирам на Detail -> Мatching Device  ID нали ? Поне по спомен така беше само, че тук не ми изкарва нищичко стой си празно полето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Дивайс мениджъра, цъкаш на проблемното устройство-Подробни дънни-от падащото меню - Хардуерни идентификатори...копираш най-горният ред и търсиш в Гугъл...онзи ден на някакъв Дел се наложи от официалният им сайт да налучкам драйвера, ма стана... а бяха сложили уж само за 64 битов Уин драйвери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми именно ама ми стои празно утре отива за рекламация! Писна ми да се занимавам с него. На същото място преди съм го вадил както казваш...  И тоя на сайта има само за вин7/64

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не на Device Description, а на Hardware IDs трябва да го търсиш този стринг.

Иначе - буутни Linux и го търси същия стринг с lspci.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз там го търся дори пробвах на моя, че викам днеска много ми е дошло а вижте колко е часа аз все още бачкам от 6 сутринта. Че мисълта ми е - там не изкарва нищо на ДЕЛЛ а на моя си го изкарва дори го гледах в чичко гоогле и си казва точно това което е. Утре им го праскам на тия да се оправят щото мен ми прилича на дефект ( не е като да не се е случвало особено последните 6 месеца много бракове се нагледах ) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.