Jump to content

Продавам HP ProLiant DL360 G3 1U


Recommended Posts

Продавам:

HP ProLiant DL360 G3 1U 2  процесора Intel Xeon 3.06GHz /RAM -2x512MB ECC/HDD - 2x 36 SCSi U320 10k rpm./ 2 x 1Gigabit RJ45 LAN CARDS, Onboard Raid Controller Smart Array 5i Plus, 1PSU. - 190лв.

контакти: 0898 399098 / 0879 369098 - Дилян Бонев

мейл: wimax@mail.bg

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Процесорите не са двуядрени а с HT.

Машината има поддръжка само за SCSI(IDE само CDROM)

Паметта е DDR ECC REG.

Вземи ги напиши тия неща...да се знае, за какво може да се ползва.

MikroTik RouterOS - Unsupported.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Процесорите не са двуядрени а с HT.

Машината има поддръжка само за SCSI(IDE само CDROM)

Паметта е DDR ECC REG.

Вземи ги напиши тия неща...да се знае, за какво може да се ползва.

MikroTik RouterOS - Unsupported.

Не разбирам затова не съм ги писал. Дал съм модел за такива разбирачи като теб .

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To не е до разбиране...а до това да си направиш труда да погледнеш в страницата на HP спецификациите...

2 двуядрени процесора Intel Xeon 3.06GHz

Пак ти казвам....процесорите не са двуядрени а с т.нар HyperThreading технология на Intel.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To не е до разбиране...а до това да си направиш труда да погледнеш в страницата на HP спецификациите...

Пак ти казвам....процесорите не са двуядрени а с т.нар HyperThreading технология на Intel.

Редактирал съм обявата да няма заблуда . Все пак който купува трябва да е на ясно и да чете . Този сървър не съм го купувал а е от  клиент който имаше стари задъжения  и така попадна при мен заедно с упс-и и рак но тях не ги продавам . До колкото знам е работил 4 месеца  като  гейм сървър.

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно ...

На IDE-то за CD-ROM-а, може ли да се закачи стандартен IDE HDD и да boot-ва от там?

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.