Jump to content

в търсене на безжичен интернет доставчик


Recommended Posts

здравеите на всички ,търся си доставчик на интернет които да може да ми предостави услугата чрез тв кулата в Карнобат до едно село в раиона, има перфектна видимост там, за момента ми трябват  следните скорости 30/30 бг и 15/15 инт и някои друг статичен адрес  ,до сега интернет услугата си ми идваше благодарение на един бизнес акаунт към бтк, щях да си правя още акаунти  но имам проблеми с  възрастни съседи на  които антената изглежда много им пречи и ми умръзна да се разправям с малоумници а не ми се търси нов блок на които да си кача антенита и да започне същия цирк,и прецених че по добре да дам малко повче пари за интернет и да си спестя главоболията.  Ако някои може да ми помогне очаквам оферти на ЛС :) 

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ако не се бъркам babula е от района на Карнобат

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко не върви тои да ми дава нет, понеже и тои предполагам че има клиенти из раиона кадето и аз искам да пускам

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как очакваш да намериш доставчик който хем да не ти е в района, хем да ти е в района :)

Говори с човека пък тогава прецени ;D

Може да достигнете до някакво решение :)

И без пари да пуснем нета, пак ще питат за промоции и по-високи скорости!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам проблем - но пак се получава "по български" - не да работим и да печелим, а да не печели друг. То и печалбата пък си е една ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятноста да се работи съвместно с друг е почти 100% въпроса просто подлежи на обсъждане и ще се реши на местно ниво крайно време е да се откажем от тоя наш прословут манталитед "нее важно на мен да ми е добре а на вуте да му е зле"

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно подкрепям руди малко прибързано отхвърлих идеята да работим съвместно

с babula но като се замисля това е много добра идея и с много потенциал в нея затова ако babula е съгласен нека да си прати телефона на лс и да го обсъдим :)

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите ,вчера се видяхме с колегата babula ,много точен е, и както е трагнало ще се развият добри бизнес взаимоотношения,супер услужлив чак не очаквах че толкова присърце ще приеме моята идея :) 

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето (в Орбител) правих линк от Бургас до там,но беше 32 мб. Живко от Карнобат си взимаше по едно време от кулата пренос,директно от релейката. В момента Спектър правят ъпгрейд на преноса до там.

Питай какво може да ти предложат.

Radio Transmision Systems

www.rts-bg.com / ispot.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за съвета ,добре е човек да знае че има и алтернативи от който

може и да се възползва :)

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както писах по горе без добри бизнес отношения помеждуни няма успехи :) :) :)

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кулата карнобат ли ?

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.