Jump to content

Купувам: 8 портови суичове.


Recommended Posts

Купувам суичове с и без фактура.

Цената е определяща. 4-10лв.( 4 за втора употреба 8/10 за нови)

За предпочитане - опаковани.(нови)

скайп: ddobreff / тел. 0886314957

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако твоите техници почнат да ти крадат суичовете и да ги продават как ще се почувстваш? "опаковани.(нови)" суичове струват два пъти над твоята максимална цена и само откраднати могат да ти бъдат продадени толкова евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на истина за тази цена има 2 начина или както каза по горе gbdesign или както аз ги разпродавах за жълти стотинки щото не ми се занимава с тях вече. Какви точно модели / марки те интересуват и колко броя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувам суичове с и без фактура.

Цената е определяща. 3-8лв.

За предпочитане - опаковани.(нови)

скайп: ddobreff / тел. 0886314957

Ти майтап ли си правиш , подкрепям колегата gbdesign .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марката и модела няма никакво значение.

Важното е да нов и да работи.

До господата gbdesign и sftt:

Aко случайно прегледате темите във този подфорум ще видите, че могат да се купят на 6/8лв. работещи суичове.

Това откъде идват и кой ги продава въобще не ме интересува.

Аз търся стока и предлагам адекватна цена от 8лв. за работещ нов суич.

Ако е втора употреба нормалната му цена би трябвало да е 40/60% от 8лв. т.е. от 3-6лв.

При условие, че на магазина нов (PCB only) струва 10-12лв. защо да няма и по-евтини предложения?

Както съм написал "За предпочитане" е да са нови, но купувам и втора ръка задължително работещи.

Не е задължително да те крадат и да ми ги продават на мен...има много ланаджии дето им е писнало да се занимават вече и си разпродават техниката за жълти стотинки ( както каза колегата DJ69 ).

Не отричам, че се краде ( и от мен крадат ), но факт е, че през лятото цената е определяща и аз съм длъжен да се запася.

Дали ще сложа неомонтански, d-link, cisco, zyxel и т.н. скъпи суичове при една стабилна буря марката няма значение и ме удря само в джоба...

Та...ако мислите да ми се правите на много умни и да ми цитирате ценови листи на дребно от преди 2 години ще ви помоля да си замълчите...

http://www.reloadbg.com/switch8.html ето една цена на дребно...

Смятам, че модераторите ще направят нужните корекции към темата ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Това откъде идват и кой ги продава въобще не ме интересува.

2.Аз търся стока и предлагам адекватна цена от 8лв. за работещ нов суич.

3.Както съм написал "За предпочитане" е да са нови, но купувам и втора ръка задължително работещи.

ОТГОВОРИ:

1.Трябва да те интересува защото може да си ТИ или твоя колега "приятел"

2.Не педлагаш 8лв.А предлагаш от 3-8 лв.

3.Написал си за предпочитане нови,.Това е само магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Това откъде идват и кой ги продава въобще не ме интересува.

2.Аз търся стока и предлагам адекватна цена от 8лв. за работещ нов суич.

3.Както съм написал "За предпочитане" е да са нови, но купувам и втора ръка задължително работещи.

ОТГОВОРИ:

1.Трябва да те интересува защото може да си ТИ или твоя колега "приятел"

2.Не педлагаш 8лв.А предлагаш от 3-8 лв.

3.Написал си за предпочитане нови,.Това е само магазина.

3.Написал си за предпочитане нови,.Това е само магазина.

Отговор:

Не всеки дистрибутор има магазин приятелю...

2.Не педлагаш 8лв.А предлагаш от 3-8 лв.

Отговор:

Предлагам от 3 до 8лв. в зависимост от състоянието и купувам количества!

Ако ми дойде бай Пеньо дето за пръв път го виждам и ми донесе 2 кофи суичове и ми каже "Да ба чиче, работят тестфал съм ги" според теб 16лв. ли трябва да му броя или доста по-малко?

1.Трябва да те интересува защото може да си ТИ или твоя колега "приятел"

Отговор:

Мислиш ли, че дистрибутурите не изкупуват суичове на кило свалени от някой твой "колега" и не ти ги препродават като нови?

Аз мисля, че това е масова практика в България...да се набутват един друг на дребно.

Както е казал поетът..."Като не можеш да се бориш с тях - стани като тях"

Помисли малко преди да почнеш да разсъждаваш на тая тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ирония приятелю...

Купуваш суич от някой магазин за 16лв.(примерно...според вас са толкова) и като гръмне техниците сменят наред...после си ги сортират и ако има работещи отиват обратно в същия магазин(под масата) и ти отиваш пак да купиш за 16лв. щото си ахмак и парите ги копаеш с багера...

Ако нямате какво да предложите ще Ви помоля да спрете да пишете по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш суич от някой магазин за 16лв.(примерно...според вас са толкова) и като гръмне техниците сменят наред...после си ги сортират и ако има работещи отиват обратно в същия магазин(под масата) и ти отиваш пак да купиш за 16лв.

Не е така но както и да е съжелявам че ти оспамих темата повече няма да пиша.Успех с покупката , но все пак погледни написаното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах го и си много прав, но уви...реалността не е такава и се принуждавам да търся други варианти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.