Jump to content

Как е при вас Виваком


NetworkAmateurs

Recommended Posts

От известно време май Виваком нещо ми се дънят.Днес например, като отварям мобиле.бг го зарежда нормално, но като задам критерии за търсене на МПС и натисна бутона търси - до там.Долу в ляво браузъра пише сйта е намерен, чакане на отговор и това е.Чакам , чакам и след малко няма отговор и бяла страница.Иначе пингвам сайта през това време и има нормален пинг.След известно време всичко си идва на мястото с мобилето.Докато чакам да зареди страницата от мобилето другите сайтове се отварят нормално.Също някой път и Гугъл като търся изображения зарежда сиви квадрати на изображенията и до там.Пробвах и на лаптопа-същата работа.Дали се дънят Виваком или при мен е проблема ? При вас как е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е една ... от както продадоха старото БТК и после почнаха да се опитват с двупотопните адсл ли и по скоро морално остарялата кабелна мрежа да вдигат над 2мб всичко се прецака. Сега ПОН ще се мъчат - успех те с адсл те не можаха да се оправят пък там незнам.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно ...

Някой да е забелязал проблеми с VIVACOM тия дни.

Аз бера ядове от няколко дена. Днес даже техния сайт http://vivacom.bg/ се отваря едвам едвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е забелязал проблеми с VIVACOM тия дни.

Аз бера ядове от няколко дена. Днес даже техния сайт http://vivacom.bg/ се отваря едвам едвам.

Да и тук го усещам последните 3-4 дена вечерно време тегаво работи, особено SMS услугата.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подменят гадовете, или просто са му изтървали края :)

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...

Мобилния нет с телефон при тест от преди месец стигаше 4 и нещо, а сега 5 и нещо Мб. http://s017.radikal.ru/i416/1201/09/4549bf50d94c.jpg

За 6 лв на месец си е чуден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.