Jump to content

Снимки на Монтажи на Антени/Стойки


PcTuninG™

Recommended Posts

Темата има за цел да покажете на какви места сте монтирали антени - стойки и подобни изпълнения .

Днес попаднах на следния монтаж и останах много впечатлен  :)

post-199-130900729572_thumb.jpg

post-199-130900729576_thumb.jpg

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време си мислях да правя подобна тема, може модераторите да я направят важна. За монтажа... добре е само дето е доста рискован! И се чудя от енергото как гледат на идеята ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не е в някой ромски квартал?!:-) Антените нависико да не ги крадат  :) . Еххх !

Шегата настрана но не само монтажа ами и експлоатацията е опасна на това закрепване !

Заглеждайки се най отгоре се вижда как стойката контактува с куките на които стоят чашките за кабелите . Все ми е наум че докато вали може да има малко утечки към антените :-).  А и  се случва често да се счупи или  спука някоя чашка тогава става опасно особенно зимата .  Дано всичко е заземено както трябва  :)  иначе лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя идеята добра против кражба но как се обслужва ако забие или иска рестарт . Пускайте и вие колеги снимки  :)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,Това със антените на стълбовете на енергото има само един каде може да го напрай хахха Росен от Мобинет,друг няма да си рискува живота ама тоя човек съм го признал!Някой беше казвал че  не признавал конкуренция или по точните му думи били-"Мене конкуренция не може да ме уплаши" , и после познайте кво стана конкуренцията го надви в некво умрело село !Затова сега му се налага да бъде изобретателен и надявам се да има успех -))!  ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Мене конкуренция не може да ме уплаши" , и после познайте кво стана конкуренцията го надви в некво умрело село !

Къде го селото?  ;D Абонатите му при теб ли се преместиха?

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не ,но го знам тоя случаи и ми е интерестно как не ни плаши конкуренцията?Всеки го плаши особенно тия ,където се занимаваме с антени все има недоволни.Даите най накрая да се споразумеем и под 25 лева да не пускаме клиенти.Направо ме побърква мисълта за колегите в София как им ходат по гъза на клиентите ама кво да праиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Даите най накрая да се споразумеем и под 25 лева да не пускаме клиенти.

В София Мтел вече 3-ти месец бачка на 5лв. ,а по-лошото е, че усилено го рекламира!

В Сф. Област (поне западната част) интернет с кабелна е 30лв.

Когато се явяваш ПОРЕДНИЯ доставчик, нямаш много избор!

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това му казвам меко казано НЕ лоялна конкуренция. Пускат на загуба да налапат клиенти... Не мога да разбера не им ли стана ясно, че не могат да завземат пазара. Освен това нали знаете .. "Лакомо дупе кръв се*е" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.