Jump to content

Проблем със Рокет М5


PcTuninG™

Recommended Posts

Колеги днес се сблъсках със следния проблем имам линк с гридове ап-то е вдс и стеишъна също абонатите от зад са със лан и си взимат адреси ауто от DHTP -то сложих Рокет М5 с сектор нагласям го да лъчи от другата страна клиентите с локота М5 - не получават адреси странното е че от абоната до грида няма пинг през рокета  :)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Колега ако се чудиш що никой не ти пише да знаеш, че нищо не се разбира от това което си написал, нито една запетайка не си сложил :), вземи драсни рисунка и пиши по нея.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е защото Рокета се е превързал за грида на фльонга и сигнала ми заожда към локотата дето в същия клиент зад другия грид.

По принцип грида е мрежест и клиента като е зад него пак се вижда ако че се крие пробай с диш!

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме за обърканана тема но от бързане  >:(    . Значи реших си проблема  :) смених рокета и се оправи всичко  ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема не е бил в рокета  :)

Тука не си прав във самия рокет си е проблема  :-\ След смяната всичко си тръгна преди това не искаше  ;D

Стария си седи за колекцията ми  >:(

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така свалих Рокета М5 сложих нов и заспа . Статия като е директно към лаптопа работи  ;D а като е през суич не работи не мога да вляза в панела имате ли идеи от какво може да е  ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не ти е заминал лан порта ,безжично пробвал ли си да влезеш мисля че след рестарт с копченцето  рокета си работи като АП и ако си сетнеш един адрес на wifi-то на лаптопа и спокойно можеш да си влезеш в рокета,на теория трябва да стане но не съм пробвал

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.