Jump to content

Nano m5


Recommended Posts

Колега това да не е този ns m5, който щеше да ми го пращаш на мен? Вече 10 дни те чакам да ми го изпратиш заедно с POE-то /което беше забравил да го пратиш/ на другото ns m5. Ще го пращаш ли или да си търся друго?

Skype: Intel98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колегата е страшно несериозен и аз му поръчах един наностейшън миналата неделя и още го чакам.Интересното ми е защо се пуска обява за неща, който не се продават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас но аз си поръчах 2 бр нано м5 по 100 лв и така отивам във  еконт и какво да видя 2 бр локота м5  НЕРАБОТЕЩИ  вече 4 ден звъня влезнах му в положение ден , два , три ама то 200 лева ей така на вятъра чакам сериозно обяснение .

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като си прегледах съобщенията видях, че от въпросния колега съм бил поръчал repotec switchove. Това е било преди повече от месец и още нищо не е  пратил. Предполагам, че на колегата PCTuninG, не е имало опция "преглед". Така си бях поръчал едно нано м5 от въпросния колега Balthazar и на доставката /незная как ми го прати/ нямаше опция "преглед".  Взех го на доверие и се оказа, че наното е без захранване и ПОЕ в много лош външен вид /цялото беше улепено с прозрачно тиксо/, но работещо. Коментара от страна на колегата беше, че ги улепяли така по-трудно да ги краде ли. А за ПОЕ-то бил забравил да го прати и щял за негова сметка да ми го праща. Гледам, че беше пуснал друго ноно м5 да продава и му казвам и него да ми го прати заедно с ПОЕ-то. Звънях му няколко пъти и той ми обясняваше, че ще ми ги прати след няколко дни. След 3-4 разговора /в рамките на 10 дни/ с обещание, че ще ги прати на следващия ден аз се отказах да му звъня повече.

Skype: Intel98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

и аз чакам от балтазар 10 суича...

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да вмъкна че можеби е лошо недуразумение, с колегата балтазар съм правил няколко пъти бартери за разни техники и не е имало проблем. всичко е било идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да вмъкна че можеби е лошо недуразумение, с колегата балтазар съм правил няколко пъти бартери за разни техники и не е имало проблем. всичко е било идеално.

Не съм казал че е мошеник но 5 дена да не каже и дума и мойте нанота бяха в ужасен вид но неработещи. Обадих му се и каза след ден ще пратя други и ги чакам  ;D След мойто обаждане не си вдига тела не знам какво е станало но да каже поне че не може или да ми върне парите  :-\ Имам снимки на билета от Еконт и на нанотата още в еконта ако не се реши да даде обяснение ще ги постна да имат колегите едно на ум за въпросния колега 

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чета темата и зе да ме гложде един въпрос.

Той въпросния "колега" от де ги "взима" всичките тези "техники"?

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Че така да отговоря на всички въпроси с колегата PcTuning се оправихме, нанотата са работещи но беше спрян ресет бутона портив кражба, колегата с пое-то и сучовете нямаше как да им пратя каквото и да е понеже малко семейни трагедии ходенки извън страната за пребиране на тела и така на татака... Който квото имам да му давам пращам да ми пише Л.С съобщение и ще му го пратя... Съжелявам но и аз съм човек и немога да предвидя какво ще се случи.. и ако не е проблем модератор/ администратор ако може да ми върне отново титлата ISP и да ми занули рейтинга.. което е разбираемо за какво падна толкова много.. А и на въпроса от къде са всеки който иска мога да му дам или снимам и дам документи за всяка една техника.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е с колегата се оправихме искрено се извинявам на него за изписаното по неговия адрес . Реваншира ми се за въпросните антени всичко е 6

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.