Jump to content

България в класацията на speedtest.net


Recommended Posts

Големите фирми нямат 100 мегабита за 5 лв. Имат незаконна лъжереклама. Офертите им са от сорта 50 на 25 за 30 лв например.

Абе и големите фирми си имат оферти. Сега съм с едногодишен договор с Мегалан.

6 месеца по 5 лв и 6 месеца по 25 лв... тоест средно 15 лв. месечно за 30 Mbps /без значение BG-International/ ,1 публичен IP адрес и нощем по-високи скорости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и големите фирми си имат оферти. Сега съм с едногодишен договор с Мегалан.

6 месеца по 5 лв и 6 месеца по 25 лв... тоест средно 15 лв. месечно за 30 Mbps /без значение BG-International/ ,1 публичен IP адрес и нощем по-високи скорости.

Тази оферта ако не се лъжа даваше 20Mbps Upload за BG трафик и само 5Mbps Upload за INT трафик, т.е. не е като да имаш 30Mbps на всякъде.

Иначе как се държи нета, скорости, закъснения, има ли някаква форма на QoS - пример нисък LAG при download (на макс) или бързо отваряне на страници пак при download?

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нямам забележки. Правих онзи ден тест на VPN тунели и при максимално натоварване на канала и в двете посоки, пинга се качи до 20 ms без загуба на пакети. Нощес пък скоростите са още по-високи и отиват над параметрите на 802.11n връзката на домашният ми уайрлесс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.