Jump to content

какво правите ако някой ви събуди в 2,3,4


danielskiii

Recommended Posts

какво правите ако някой ви събуди с много тъп въпрос в 2-5 часа сутринта

Ние първият път обръщаме внимание и му се казва, че не поддържаме денонощен екип (освен ако изришно нямате такъв или човека не е бизнес лузър) :)

Втория път му се тегли една българска за наглостта която има за кирливите си 15-20 лв. и така..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен днес един такъв звани ало няма нет следват обичайните въпроси имате ли рутер-Да адаптера на рутера включен ли е?

Не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф това е много деликатен въпрос... нито да не му вдигнеш ама от друга страна и ние сме хора все пак. Мен са ми звъняли в 4 да ми обяснят, че имали някакво червено дето мигало на монитора и съответно го питах имате ли нет? - ДА ами тогава нека да си мига! Коко е прав от една страна за това дали е бизнес или домашен клиент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит считам че е опасно за здравето. Не само през нощта но и вечер и събота и неделя.

Вероятно трябва да се дава телефон на съпорт център и да си звънят там колкото си искат.

Може да направим един кооперативен съпорт центир за крайни юзърчета 24/7, <- много хитро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ко праим ли :) ами обесняваме им че по това време други работи се правят, говорим за нахалните които плащат 20лв :) оня ден ми вдигнаха нервите след работно време .. нахален нахален .. и виновен естествено.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено ги сразявам бързо.. не очакват по пиян от тех да дигне. За по-голям селяк да не говорим :)

Докато плащат миризливи 10 евро немат право и през дена да се обаждат... ако питат мене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След работно време изключвам звука за непознати номера иначе спасение няма вдигна ли по късните часове скандала е гарантиран, така че съм стигнал до заключението че е по добре да не отговарям след като едва ли мога да помогна по някакъв начин в тоз час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.